הלל אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלות ועיצוב פנים

על המעצב\ת

הלל אדריכלות ועיצוב פנים הוא משרד בוטיק שהוקם בשנת 2004 ע”י האדריכלית שירה מוסקל ומעצבת הפנים הדס רוט. נשות מקצוע בעלות אופי שונה בתכלית, הפועלות בהרמוניה מופלאה בה ניתן לחוש בכל פרויקט עליו הן חתומות.
להלל ניסיון רב בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים בתחום המגורים, העסקים והמסחר ובתכנון וביצוע השבחה מקיפה (“Makeover”) בדירות, בתים, משרדים ובתי עסק, משלב התוכניות ועד המפתחות.
כמו כן, המשרד מספק שירותי ייעוץ בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים לבונים ולמשפצים ושירותי ייעוץ לפני רכישת נכס.
הנשים של הלל
משרדי הלל אדריכלות ועיצוב פנים הממוקמים ברעננה, מהווים בית יוצר לצוות מוכשר ומקצועי הכולל אדריכלית, מעצבת פנים והנדסאיות אדריכלות מיומנות.
________________________________________
שירה מוסקל – אדריכלית שותפה
בוגרת הטכניון בהצטיינות, בעלת 20 שנות ניסיון
נשואה + 4, תושבת רעננה
רגועה, סבלנית ואופטימית חסרת תקנה.
________________________________________
הדס רוט – מעצבת פנים שותפה
בוגרת ביה”ס לעיצוב אסכולה – מימד, בעלת 20 שנות ניסיון
נשואה + 3 , תושבת כפר סבא
אנרגטית, מצחיקה, אמיתית.
________________________________________
סוד הקסם של הלל
משרד הלל אדריכלות ועיצוב פנים מביא לידי ביטוי, בכל פרויקט ופרויקט, את הקשר ההדוק בין עולם האדריכלות לעולם עיצוב הפנים ואת הערכים המובילים אותו מאז הקמתו:
• כנות ויושרה
• אהבת האדם
• אהבה ליופי
• משפחתיות
• תשוקה למימוש עצמי ולהצלחה
המתודולוגיה שלנו
עבור שירה, הדס וכל צוות הלל, כל חלל הוא השראה וכל אתגר הוא פוטנציאל לפתרון אדריכלי ועיצובי מדהים. בזכות גישה זו, יחד עם עשרים שנות הניסיון והתשוקה המתמדת ליצירתיות מפתיעה וייחודית, להלל יש את היכולת ליצור עבורכם חווית מגורים ועסקים בלתי נשכחת – כל זאת בתהליך מובנה שהוכיח את עצמו במאות פרויקטים.
1. היכרות אישית ואפיון צרכים
כל פרויקט מתחיל בביקור בשטח או בחלל ובהמשכו שיחה משותפת מעמיקה שמטרתה להבין את הרצונות, הצרכים והחלומות שלכם. הזמן ותשומת הלב הרבה ששירה והדס מקדישות לשלב זה מבטיח המשך התקדמות נכונה ותוצאות מיטביות.
2. הגדרת מסגרת התקציב ולוחות הזמנים
מכיוון שלתקציב וללוחות הזמנים תפקיד משמעותי במערכת האילוצים שיש בכל פרויקט, תוקדש מחשבה רבה לנושאים אלו, כבר בשלביו הראשונים של תהליך העבודה. הסדר והידע הם ערובה להצלחת התהליך.
3. חשיבה והשראה
בשלב זה שירה והדס מפצלות כוחות ומוחות ומתכננות את המבנה כל אחת בנפרד. בתום שלב זה
מוצגות לכם מגוון סקיצות רעיוניות המביאות לידי ביטוי פתרונות תכנוניים שונים ומקוריים ליצירת חללים ייחודיים, המממשים את מלוא הפוטנציאל של הדירה או הבית.
4. מרעיונות לתוכניות
צוות הלל מפתח את הסקיצה הנבחרת או משלב אלמנטים בין סקיצות שונות ויוצר חזיתות והדמיה תלת-ממדית של המבנה והחלל הפנימי. הדמיה זו היא כלי המחשה יעיל המסייע בהבנת החלל, בגיבוש הקונספט העיצובי ובקבלת החלטות עיצוביות הנוגעות לחומרים, לצבעים ולפריטי עיצוב הפנים.
5. ניהול וליווי הפרויקט
צוות הלל בהובלת שירה והדס נמצא כאן כדי להבטיח לכם שתהליך התכנון, העיצוב והשיפוץ יעבור בנועם ובהנאה, תוך עמידה בלוח הזמנים ובמסגרת התקציב. לכן המשרד מנוהל כך שהתכניות הרלוונטיות מוכנות תמיד מבעוד מועד וממתינות לביצוע.
תהליך העבודה עם הלל אדריכלות ועיצוב פנים יאפשר לכם ליהנות מהדרך וגם מהתוצאה:
נכס ייחודי, בו הרעיונות החדשניים, היצירתיים והמפתיעים שנוצרו בשלב התכנון, הופכים לחללים אישיים והרמוניים, המציעים אווירת מגורים מיוחדת.

קרא עוד

קרא פחות

נעים להכיר,
הלל אדריכלות ועיצוב פנים

שלחו לי הודעה

נעים להכיר, הלל אדריכלות ועיצוב פנים

office@halel.co.il