ליאור לסנר

עיצוב פנים

על המעצב\ת

סטודיו ליאור לסנר שם דגש על עיצוב בחיבור אישי, וחורט על דגלו את ההתאמה בין האדם לנכס. התהליך מבוסס על ה"אני המאמין" שלי, ששם את האדם במרכז, מבין את המהות שלו, ומתאים את העיצוב לייחודיות של הפרויקט.

ראשית תהליך העיצוב הוא בדיאלוג ביני ובין הלקוח, והמשכו במערכת יחסים שמבוססת על אמון לצד הבנת הלקוח כאדם בכלל, ולרצונותיו מביתו העתידי בפרט.

הכרות הלקוח מתחילה בבחינת הנכס שרכש, ממשיכה להכרות אישית איתו תוך הבנת שגרת היום-יום, אופיו כאדם, והצרכים שלו מהחלל שבו יגור. הכרות זאת נעשית בעזרת שאלון פרוגרמטי ששופך אור על שגרת חייו, אופיו, ורצונותיו מבית חלומותיו. השאלון הזה עובר בחינה מקיפה שנסמכת על ניסיון עבר, אינטליגנציה רגשית שמתבוננת מעבר לתשובה הכתובה, ורצון עז למצוא את העיצוב המדויק ביותר שמסנכרן בין חלומות הלקוח לבין צרכיו בפועל.

מתוך תפישה שבית משפיע על האדם גם מחוצה לו, מהווה עוגן ואת נקודת המוצא להתנהלות של האדם בכל מקום אליו הוא הולך, הרי שלא רק ללקוח יש חלומות לגבי ביתו אלא גם לי. כן,כן, גם אני חולמת על הבית האידיאלי עבור מי שמולי, שואפת לייצר את הבית המושלם עבורו, ויודעת איך להגשים את החלום הזה בשבילי…ובשבילו- לא, אני לא עוברת לגור שם בסוף השיפוץ, אבל הגשמת החלום שלי היא לגרום לאנשים להיות שמחים בבתים שאני מעצבת להם.

כחלק מהחשיבה על הבית כולו עומד לנגד עיני בשיפוץ, גם הפרט הקטן ביותר, כיוון שאני מאמינה שבית צריך להתאים את עצמו ללקוח ולא להיפך, וזה המקום למחשבה על הפרטים הקטנים ביותר. כל המחשבות האלה קורמות עור וגידים בזמן תהליך השיפוץ- זו בבחירת צבעים, זו בחומרים, ההיא בקירות והאחרת בכריות. לכל מחשבה המקום שלה בראש ובבית, כשאני דבקה במטרה להוציא אותן לפועל, ומכתתת רגליים למצוא את האלמנט העיצובי הכי מתאים לכל פינה במרחב. אני מאמינה שההכרות הראשונית, המחשבה המוקדשת לכל פרט, הבחירות המוקפדות שאני עושה, מתגבשות בתום הפרוייקט ליצירת בית מזמין, הרמוני, מדוייק ללקוח שיקבל בסוף השיפוץ לא פחות מהטוב ביותר עבורו.

​יחודיות:

אני מתמחה בעיצוב בשיטת ה-  TOTAL DESIGN  שמייצרת מכלול הומוגני שיוצר עיצוב הרמוני. כמו כן יש לי ניסיון רב בניהול והובלת פרוייקטים במקצועיות חסרת פשרות משלבי התכנון, דרך ביצוע בשטח וכלה בהלבשה של הבית. הניסיון הזה צועד יד ביד עם קסם הסטודיו שנוגע בפרטים הקטנים ביותר, בראשן יחס אישי ומדויק ללקוח ובמחשבה העקבית כי הוא המרכז ולא הטרנד הבא. תשומת לב ניתנת להבנה ארגונומית ושגרת הלקוח שמשתלבות יחד עם סטייל וסגנון לבניית בית שלם שגדול מסכום חלקיו.​

אני :

אני, ליאור, חיה ונושמת עיצוב על מגוון ענפיו. הזיקה כלפי עיצוב חללים והכמיהה לשדרג את מרחב המחייה של האדם  הובילו  אותי ללימודי עיצוב הפנים. אני בוגרת תואר B.DESIGN  מהמכון הטכנולוגי H.I.T, ובעלת ניסיון תעסוקתי במשרדים המובילים בארץ. מאז ומתמיד מקפידה לפקוד תערוכות עיצוב בארץ ובעולם, להתעדכן במגמות החדשות, ובכך מגלמת בעבודותיי טכניקות עבודה מודרניות לצד קלאסיות בעזרתן מעצימה את החלל. כל אלו בשילוב הרצון לגעת באדם הפרטי ולהגשים את חלומו גורמים לי לבצע את עבודתי מתוך אהבה גדולה ורצון לצלוח את האתגרים החבויים בתהליך העיצוב על הצד הטוב ביותר.

קרא עוד

קרא פחות

נעים להכיר,
ליאור לסנר

שלחו לי הודעה

נעים להכיר, ליאור לסנר

Lior.lessner@gmail.com