מיכל שטיינפלד

עיצוב פנים והום סטיילינג

על המעצב\ת

נעים מאוד, אני מיכל שטיינפלד, מעצבת פנים.
אני גרה עם משפחתי בכרכור, קרוב לאדמה, ויחד עם זאת יש בי חיבור וגעגוע תמידי גם לסביבה אורבנית. לכן כמחצית מהפרוייקטים שלי מתנהלים בעיר, וכמחצית באזורים כפריים. איזון מושלם
בחרתי בעיצוב פנים כקרירה שניה, כי הבנתי שעיצוב הפנים מקפל בתוכו את כל הדברים שמעניינים אותי – ראשית, האנשים שחיים בבית! הצרכים שלהם, הרצונות והחלומות, הפחדים והאתגרים.
ומצד שני אני אוהבת מאוד את שלבי החשיבה ופיצוח הפאזל של תכנון הבית. אני משקיעה שעות רבות ומחשבה בתכנון ומשלבת שרטוטים ובמקביל גם הדמיות בתלת מימד שעוזרות להפיח חיים בתכניות ולהמחיש ללקוחות את הבית שהולך ומתגבש. אני לא מתפשרת על שילוב של אסתטיקה עם הפן הפרקטי של תכנון מעולה שיתמוך ויכיל את כל הפונקציות בבית.
תהליך שיפוץ או בניה מורכב מאין ספור החלטות שצריך לקבל. התפקיד שלי הוא להוביל את המסע הזה בבטחון וברגישות, בדרכים יצירתיות ובראש פתוח, בדיאלוג עם הלקוחות ובו בזמן במקסימום מקצועיות.
אני מדמיינת את האנשים שיעברו לגור בבית מהלכים בתוכו, ניגשים למטבח להכין משהו לאכול, נכנסים למקלחת נעימה, הולכים לישון בראש שקט על כריות תפוחות ונעימות  זו הדרך שלי להתחבר ולהוביל את הפרוייקטים.
אני כאן כדי לעבור אתכם את התהליך המרגש והמאתגר הזה.

קרא עוד

קרא פחות

נעים להכיר,
מיכל שטיינפלד

שלחו לי הודעה

נעים להכיר, מיכל שטיינפלד

michul1717@gmail.com