1:1 אחד לאחד

עיצוב פנים והום סטיילינג

על המעצב\ת

כל אחד מאתנו, אלעד וטלי, החל את דרכו בתחום העיצוב בשנת 2010, ובשנת 2014 חברנו ופתחנו את "אחד לאחד מעצבים פנים"- סטודיו המתמחה בתכנון ועיצוב של דירות ובתים פרטיים.

תהליך ליווי הפרויקט כולל את כל השלבים החל מגיבוש קונספט עיצובי, תכנון אדריכלי, הפקת תכניות עבודה, תכנון נגרות בהתאמה אישית, בחירת חומרים, פיקוח עליון בשלב הביצוע,

והלבשת החלל למראה שלם.

אנחנו מביאים אתנו תפיסה עיצובית ייחודית, ניסיון טכני, יצירתיות ויכולת לשלב בין המרכיבים השונים של הפרויקט, גדולים כקטנים, ליצירת חללים מהודקים הן מבחינה טכנית והן מבחינה עיצובית.

טביעת האצבע שלנו באה לידי ביטוי בשילוב סגנונות, בשימוש בקשת חומרים רחבה ובתרגום צרכיו של הלקוח לרמה הפרקטית, כל אלה יחד חוברים לבית בעל סגנון ואווירה הייחודים לו.

קרא עוד

קרא פחות

נעים להכיר,
1:1 אחד לאחד

שלחו לי הודעה

נעים להכיר, 1:1 אחד לאחד

onetoone2014@gmail.com
Avivit Elya
2019-12-12
תהליך מדהים! בנינו את הבית מתחילתו ועד סופו עם טלי ואלעד. משלב האדריכלות וכלה בעיצוב. נשארנו עם טעם של עוד! הקשר אישי, חברי. ניכר כי הם רתומים לתהליך כאילו היה זה הבית שלהם. מקצועיות, עמידה בתקציב והכי חשוב הכל בנועם ויחסי אנוש מדהימים. מומלץ מאד!
Dikla Siedlaz
2019-12-15
קנינו בית חדש בבניה ולכן עברנו אתכם תהליך ארוך מאוד של ארבע שנים. תהליך מדהים שבלעדיכם לא יודעת אם היינו מצליחים לעבור. עזרתם לנו בעצם בכל... מייעוץ ותכנון השינויים הגדולים כמו מיקומים שונים למטבח, אמבטיות ועד בחירת העציץ על שולחן פינת האוכל. עזרתם לנו בכל התלבטות וחילוקי הדעות ביני ובין בעלי שזה חלק לא קל שעוברים שינויים כל כך גדולים. מודה לכם מאוד ומתגעגעת, מקווה שעוד תהיה לי הזדמנות נוספת לעבור אתכם בית...