בית פרטי 5 חדרים במודיעין

צילום: אביעד בר נס

גודל הנכס

175 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

לאחר שנים של מגורים בחול הגיעו בני המשפחה להחלטה שהגיע הזמן לחזור ארצה.
בזמן שהותם בחול, ביתם בארץ הושכר ומספר חודשים לפני חזרתם עבר הבית שיפוץ מהיסוד.
הבית תוכנן מחדש הן מבחינת חלוקת חללים ומיקומם והן מבחינת תשתיות ומעטפת הבית.
המטרה של המשפחה הייתה ליצור בית חמים ומזמין תוך ניצול מירבי של החלל ובעזרת שימוש באחמנטיים מרכזיים מחומרים טבעיים התורמים לחמימות החלל.
תהליך העיצוב כולו נעשה בשלט רחוק ולקח כחצי שנה שכללה את התכנון, הבניה והעיצוב. הבית עוצב בסגנון מודרני ונשקפת בו אהבת המשפחה לעץ ולחומרים וגוונים טבעיים.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

סטודיו D M הינו סטודיו בוטיק שהוקם ע"י מעצבות הפנים דקלה וטורי ומיכל גוריון, בוגרות HIT בחולון ובעלות תואר B.Design בעיצוב פנים.

הסטודיו מתמחה בתכנון ועיצוב פנים יוקרתי של דירות ובתים פרטיים בארץ ובחו"ל.הקו שמנחה אותנו בכל תכנון ובכל עיצוב הוא להבין וללמוד את הלקוח העומד לפנינו ואת הסביבה בה נמצא הבית/הדירה. כך אנו מייצרות דירות ובתים המותאמים לאופי לקוחותינו, תוך שמירה על עקרונות ברורים של פרקטיקה, סימטריה, הרמוניה, תנועה במרחב ורמת אסתטיקה גבוהה.האני מאמין שלנו הוא שכל עיצוב שונה, כפי שכל אדם שונה מרעהו.מטרתנו בעיצוב ובתכנון היא לייצר חלל נעים, מזמין, נוח ושלם. כל חדר או אזור בבית מטופל ומעוצב ומתכתב עם שאר החללים ויחד נוצרת תמונה כוללת שלמה והרמונית.מעבר ליצירתיות תכנונית ועיצובית, אנו מלוות את לקוחותינו משלב התכנון הראשוני עד להלבשת החללים ועד לפרט הכי קטן. ניהול הפרויקט כולל ליווי מלא ונעשה בהקשבה, במקצועיות ובשליטה מלאה בתהליכים השונים ובלוחות הזמנים. אנו מאמינות כי כל תהליך של תכנון ועיצוב מתחיל באמון ופתיחות. זהו תהליך אינטימי וחברי, בו אנו רואות את צרכי ורצונות הלקוחות בעדיפות ראשונה.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

Designstudio.dm@gmail.com