בית פרטי 6 חדרים בעצמון

צילום: שירן כרמל

גודל הנכס

160 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

זוג צעיר בשנות החמישים, פנו אליי עם רצון לשינוי "הילדים עזבו את הקן ואנחנו רוצים להתאים את הבית לצרכים שלנו עם מחשבה שהילדים מגיעים לביקור בסופי שבוע וצריכים פינה משלהם" כך אמרו. נרתמתי מיד למשימה.
מלאכת התכנון בשיפוץ היא מלאכה חשובה. ישנן מגבלות של שלד הבית שלעיתים יוצרות קושי. אבל אני – אני אוהבת אתגרים וחובבת שיפוצים מושבעת!!! אני לא נחה עד שאני מגיעה לתכנון הנכון.

תכננתי מחדש את מערך החדרים בבית כך שבמקום שחדר שינה הורים יהיה בקומה העליונה, הורדתי אותו לחצי הקומה הראשונה וכך יצרתי סוויטת הורים עם חדר ארונות של מלכים, פינת עבודה חמימה וחדר רחצה מפנק.
את הקומות העליונות חילקתי לחדרים עם פינת משפחה מרכזית. האזור המשופע בעליית הגג קיבל גם הוא התייחסות – אותו סגרתי עם נגרות וכך הבלגן מוסתר אבל יש לו המון מקום.
בחרנו בסגנון עיצובי חם תוך שילוב של חומרים כמו ברזל עץ והרבה צבע (בדיוק כמו שאני אוהבת!). שיתוף פעולה מלא ביני לבין הלקוחות, הולידו את בית החלומות הזה.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

נועה גרייזמן, הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים, בוגרת ביה"ס להנדסאים, אוניברסיטת ת"א.
אני עוסקת באדריכלות ועיצוב פנים משנת 2007., משרדי נמצא בגושן 84 בקריית מוצקין.

גישת התכנון שלי היא קודם כל להבין מי עומד מולי, לדבר איתו חלומות רצונות וצרכים, להקשיב למילים שנאמרת וגם לאלה שלא.. זוהי נקודת ההתחלה האמצע והסו ף. לאורך כל הדרך תעודת הזהות שהרכבנו תלווה אותי ותכוון אותי להחלטות שנכונות עבורם. אני מלווה פרוייקטים משלב התכנון וקבלת היתרים (במידת הצורך) דרך עיצוב הפנים שכולל את בחירת החומרים ועד לשלב הלבשת הבית. אני מייצרת בתים שמותאמים ותואמים את האנשים שחיים בהם.

קרא עוד

קרא פחות

[reviews_area_plugin]

דברו עם המעצב/ת

noabarz@gmail.com
[reviews_area_plugin]