דירה 4 חדרים בחולון

צילום: טלי דברת

גודל הנכס

90 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

זוג עם בייבי בדרך , עבר מפלורנטין לחולון לדירה סטנדרטית ורצה לתת לה נשמה וייחוד תוך מחשבה על פרקטיות . בתהליך נרכשו כל פריטי הסלון – המזנון, שולחן הסלון, ספה וכורסא, כולם פריטי וינטאג' משובחים, וכמו כן גופי התאורה והווילונות . שולחן האוכל שהיה של בני הזוג במקור עבר חידוש ונרכשו לו כיסאות תואמים. נבחרה ומוסגרה האמנות שעל הקירות, והספרייה נרכשה באיקאה.
השטיח נרכש משוק הפשפשים.
דגש רב הושם על פרקטיות – אחסון המערכת ואלבומים במזנון הסלון, תאורה מתאימה לחלל (אשר אין בו אור מרכזי וכיוון שזו דירה שכורה החלטנו גם לא להתקין בו ), במקום הוספנו נקודות תאורה על הקיר שהיו קלות להתקנה והאירו את החלל היטב. ווילון בחלון הסלון אפשר פרטיות וגם ריכך את מראה החלון שהיה בעייתי.
הקפדנו על ספרייה נמוכה, שלא תחסום את זרימת האור והאוויר בסלון, ושתשאיר מקום ליצירת האמנות הענקית והמשמחת שתלינו מעליה 🙂
מעל המזנון השארנו חלל קיר ריק כיוון שלבני הזוג יש מקרן, כך שנשאר חלל ריק המתאים להקרנה אך הקפנו אותו בווילון מצוייר שדומה לתמונה, בגופי תאורה ובעציצים, כך שהחלל שמעל למזנון לא ירגיש "ריק" אך גם לא יהיה צורך להזיז פריטים על מנת לצפות במקרן.
נוצרה דירה חמימה, צבעונית, מאווררת, מוארת ומתאימה לצרכי המשפחה שבדרך.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אני דיקלה, בעלת סטודיו לעיצוב והלבשת הבית – משלבת צבעים , וינטאג' ונשמה בפרוייקטים שלי.
כאן תוכלו לקבל הצצה אל הפרוייקטים שלי המשלבים עיצוב פנים בדגש על הלבשה עד הפרטים הקטנים שיוצרת בתים עשירים , הרמוניים ואמיתיים.

התחלתי מתחום של חידוש רהיטי וינטאג' – הייתי בעלת סטודיו בשוק הפשפשים ביפו, רכשתי, חידשתי ומכרתי פריטי וינטאג' , הכרתי את שוק הוינטאג' לעומקו ולרוחבו – את הסוחרים, הפריטים והאווירה המיוחדת שלו.
בהמשך הרחבתי את פעילות הסטודיו לתחום ההום סטיילינג.

כיום אני עושה פרויקטים של הלבשת דירות (גם שכורות) ומשלבת פריטי וינטאג' לפי הרצון והצורך של בעלי הפרויקט.
עם השנים פיתחתי תשוקה למראה של וינטאג' משולב במודרני ליצירת מראה קליל, מאוורר, עשיר ומעניין, והעיצוב שלי נוגע גם בבוהו ומערב צבעוניות, טקסטילים, וצמחים.

קרא עוד

קרא פחות