דירה 5 חדרים בפתח תקווה

צילום: אביב קורט

גודל הנכס

125 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

לאחר שחיתנו את כל ילדיהם, החליטו להתאים את ביתם למציאות החדשה שלהם.
מציאות שבה במהלך השבוע הם נמצאים לבדם בבית ובסופי השבוע הבית מתמלא בילדים, נכדים חברים ומשפחה. הבית הותאם לאופיים של בני הזוג, שיותר מכל שאפו לייצר בית נעים מזמין ובעיקר – שיהיה נוח ופרקטי וישלב ניצול מלא של הפוטנציאל שבו.
היסוד של הפרויקט התבסס על חלוקת החלל. בקומת הקרקע מוקמו כל החללים הציבוריים שתוכננו כחללים מרווחים וגדולים עם יציאה לחצר גדולה ומרווחת, ובקומה הליונה מוקמו חדרי השינה ושני חדרי רחצה. בבית הותקנה מעלית אשר משמשת לנוחות דיירי הבית.

דלת הכניסה נפתחת היישר לחלל הציבורי ולכן היה חשוב ליצור אווירה מזמינה וחמימה. כאן הושם דגש ניכר על תכנון תקרה ותאורה מדויקת.
במרכז הסלון שולבו שלושה גופי תאורה, המעוררים תשומת לב. הבית כולו מעוצב בסגנון עכשווי, חדש ומזמין. הבית שומר על קו חם באמצעות תכנון נגרות מדויק בהתאם לצרכי הלקוחות. ניתנה חשיבות עליונה למקומות אחסון, תוך תכנון קפדני ופונקציונלי של כל אחד מהחללים. את סקאלת הצבעים מובילים גווני הלבן, האפור וגוון העץ הטבעי. כך, הבית מדבר בשפה אחת בעוד שהחלל מואר בשפע של אור בעזרת מגוון רחב של גופי תאורה.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

בית עבורי הוא המקום החם והמזמין אשר מכיל אותנו ומחבק בכל עת ללא תנאי. ככזה, אני רואה אותנו, דיירי הבית, אחראים לטפח, ולהזין אותו בפריטים נאים ובכל הטוב שיש לנו להציע.
כמעצבת פנים, אני דואגת לכל פרט ופרט, משלב המפגש הראשוני עם לקוחות פוטנציאלים ועד ליום בו יכנסו לבית הנעים. אך לא לפני שעבר תחת ידיהם של בעלי מקצוע רבים, לא לפני שנרכשו רהיטים, נצבעו קירות והונחו פריטים, לפי תכניות מפורטות שאכין לכל בית ובית שאעצב. רק אז, נדליק יחד את גופי התאורה שרכשנו והם יאירו ויצבעו את הבית באותו גוון חם ומזמין.

את תחילת דרכי כמעצבת פנים עשיתי לאחר שנים רבות בהן כיהנתי בתפקידים בכירים בתחומי הפרסום והשיווק.
כדרך חיים שלי מאז ומתמיד, ראיתי לנגד עיניי חשיבות רבה בעיצוב חללים באשר הם. בכל שלב בחיי נגעתי בדרך כזו או אחרת בתחום, אך לא עמדתי במרכז יצירת החוויה.
וכשהרגשתי שהגיע זמני לשינוי והבאת היצירתיות שבי לידי ביטוי, פניתי ללימודי עיצוב HIT  פנים במכללה הטכנולוגית חולון.
מאז אני עוסקת בעיצוב בתים, דירות ומשרדים. מתכננת ומעצבת דירות קבלן בהן יש צורך בהתאמת החלל לצרכי הלקוח.

שלבי העבודה אליהם אני נצמדת, הם פגישה ראשונית להתרשמות כללית והיכרות אישית עם הלקוחות הפוטנציאלים, לפגישה זו חשיבות רבה והיא זו שתתווה את דרכנו להמשך.
מרגע שנבחרתי לעצב את ביתכם, אני מבינה את הצרכים הפונקציונליים והעיצוביים שלכם עבור הבית בו תגורו או של הבית אותו תרצו לשפץ, ומתחילה את מלאכתי בהכנת סקיצות רעיוניות.
לאחר שלב זה, מתקדמים לעבר הכנת תכניות ממוחשבות ומדוייקות, כאשר אתם מעורבים במהלכים והידוק התכניות לכדי הוצאת תכניות עבודה. את בעלי המקצוע אנו בוחרים יחד כשאיכות העבודה והגימור, עומדת בראש הבחירה. לאורך כל הדרך אתם זוכים לליווי ולייעוץ תוך כדי תנועה.

במקביל לתקופת הבניה/השיפוץ, אדאג לאוורר אתכם בחנויות לפריטים נאים. נבחר גופי תאורה, רהיטים, חיפויי קירות ורצפה וכל מה שבית מבקש לעצמו כדי להיות מזמין, חמים, פונקציונלי אך מסוגנן ובעיקר כזה שיהיה הבית עליו חלמתם, החלום שלי הוא להגשים את חלומכם.
כאשר אני מתבקשת להגדיר את הסגנון העיצובי שלי, אגדיר אותו כעכשווי, המחבר בין פרקטיות ונוחות מבלי להתפשר על דיוק עד הפרטים הכי קטנים.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

rbenavi@zahav.net.il