דירה 4 חדרים בנתניה

צילום: דנה סטמפלר עשהאל

גודל הנכס

110 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

"אין לי מושג איזה קסמים את צרכיה לעשות כדי להפוך את הדירה הישנה והמוזנחת שברשותנו להיות בית, אבל כן את יודעת שאני חייבת אותך איתנו"

כך פתחה הלקוחה את שיחת הטלפון הראשונה שלנו, ובאותו הרגע הבנתי גם שיש לי הזדמנות להגשים חלום.

אז עוד לא ידעתי כמה שהדירה הזו באמת מאתגרת, וכמה אלכסון אחד טורדני, לא חינני ומאוד משמעותי בחלל,

(ואיתו גם הקורה שתומכת בחלקו), יאתגרו את תכנית העמדה…

אבל כבר בביקור הראשון שלנו בדירה הסתכלתי עלייה, ראיתי את התסכול שבעיניה וידעתי שלא משנה מה ייקרה – אני הולכת לגרום לה לחייך חיול גדול של התרגשות והתאהבות מהבית שעתיד להיות להם.

וכך היה, כמעט 3 חודשים אינטנסיביים של תכנון, סקיצות, התייעצות עם בעלי מקצוע שונים, עוד סקיצות, התלבטויות, תעדופים והרבה מאוד הקשבה, הובילו אותנו לפיצוח התוצאה!

בעזרת נגרות משולבת ומורכבת בחלל המרכזי העלמנו כמעט לגמרי את אותו אלכסון שכל כך הפריע, יישרנו את הסלון ויצרנו חלל אחסון משמעותי מאוד בכניסה לדירה. כן, אותו מסתור גם מחביא בתוכו את האלכסון ואת הקורה שממש שמחנו להעלים מין העין.

והנה לפניכם פרויקט בן חצי שנה של שיפוץ מקיף לדירה בת כ- 35 שנה, שכלל החלפת תשתיות מלאה, פירוק ובינוי קירות ופתחים, אלומיניום, פרקט, תכנון מטבח שטרף את כל הקלפים… תכנון נגרויות מותאמות לכל החללים, שיפוץ ושינוי חדרי הרחצה וכמובן כמובן – קונספט עיצובי מגובש ומהודק, פלטת גוונים, ריהוט, טקסטיל, הלבשה וסטיילינג עד הפרטים הקטנים קטנים…

כל אלו ביחד יצרו והגשימו עבורם את החלום!

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

נעים מאוד, שמי הילה גדעוני, סטייליסטית לעיצוב והלבשת הבית, נשואה ואמא לשלוש בנות ומתגוררת במושב סלעית.
עוד בהיותי ילדה אהבתי מאוד עיצוב. בורכתי ברגישות ויזואלית שכזו שהובילה אותי תמיד להתבונן מסביבי ולוודא שהסביבה שבה אני חייה מעוצבת, הרמונית ובעיקר מדוייקת לי ולמשפחתי.

עוד אני יכולה להעיד על עצמי שאני מחוברת לאנשים. תמיד ידעתי שעליי לעסוק במקצוע בעל השפעה על אנשים, כזה שמצריך היכורויות, מערכות יחסים, שיתוף פעולה והדדיות.
מכאן היה לי ברור שעליי לחבר בין שני התחומים – אהבתי לעיצוב ולאנשים, ולהפוך זאת לעיסוק היומיומי שלי.
לאחר הסבה מקצועית מבורכת, לימודים מקצועיים, חקר והעמקה – הגשמתי את ייעודי!
כיום אני מעצבת בתים. בתים של אנשים.

אני מאמינה שבית הוא הרבה מעבר למבנה. כדי שחלל שבו חיים יהפוך לבית אמיתי, הוא חייב להיות מחובר למי שגר בו, להיות מותאם לאורח החיים והדינאמיקה המשפחתית, להביא לידי ביטוי את הייחודיות של המשפחה וכך להפוך להיות המקום בו אפשר להרגיש הכי נוח בעולם.

בעיניי תהליך העבודה והדרך להגשמת החלום חשובים לא פחות מהתוצאה ולכן אני מקפידה על שיח פתוח, זמינות ונגישות לאורך כל הדרך – עד ליצירת בית ייחודי ונעים, כזה שמותאם בדיוק עבורכם.

מזמינה אתכם להתרשם מעבודותיי, לקרוא המלצות וליצור קשר.
אשמח להכיר ולשמוע מהו החלום שלכם, וביחד להגשים!

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

hila@design-yl.com