בית פרטי 6 חדרים בנירית

צילום: שירן כרמל

גודל הנכס

240 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

שיפוץ חלקי לבית ישן בישוב נירית. הבית היה מעוצב בסגנון מאוד מיושן ומלא בנישות מיותרות שהקטינו את החלל. על חלק מהנישות ויתרנו כדי לקבל חלל ציבורי פתוח openspace, חלק מהנישות שינו את יעודן ואת חלק מה הפכנו לאחסון סגור כמו ארון נעליים וארון מעילים. בפרויקט זה השתמשנו בפריטים שיוצרו מעץ ממוחזר ובריהוט יד 2 כי ללקוחות היה חשוב לשמור על קיימות ואני מאוד אהבתי את השילוב שנוצר בין הישן והחדש ובין המינמליסטי והעשיר בפרטים.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

הי אני יונית שטרן, מעצבת פנים, בלוגרית עיצוב ומעבירה סדנאות להום סטיילינג.
אני מעצבת בתים שמייצרים חיבורים. בית זה הרבה מעבר לחיבור בין קירות, בית זה הנשמה והנשימה שלכם בתוך החלל, אוסף של רגשות, זיכרונות, חלומות. מקום להתחבר אחד עם השני, מקום שמאפשר לאהוב בו. כדי לעשות את זה, אני קודם כל מקשיבה לסיפור שלכם, לאורח החיים, להרגלים, לצרכים, והכי – לחלומות.

אני מייצרת עבורכם קונספט עיצובי שהוא כולו אתם, ומה שחלמתם. יחד אנחנו יוצאים למסע קסום ומייצרים חוויית חיים, תוך שמירה על מגבלות הזמן, והתקציב, ועבודה מול ספקים ופיקוח – מה שמאפשר לכם שקט נפשי ורוגע לאורך כל התהליך.

הסגנון העיצובי שלי שואב השראה מהעולם הנורדי, חללים מוארים, נגיעות צבע עדינות, פריטים מעוררי השראה, ובעיקר – מכם ומסיפור החיים שלכם. מזמינה אתכם לצאת איתי למסע שבוא נהפוך את המקום שבו אתם גרים לבית, מקום לחיות, להיפגש ולאהוב.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

yonitsternid@gmail.com