דירה 5 חדרים בצור יצחק

צילום: שירן כרמל

גודל הנכס

120 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

האתגר בפרויקט הזה היה להפוך דירת קבלן רגילה ואף גנרית לדירה מעוצבת בסגנון נורדי – דני ברמה של מגזין בינלאומי. לצורך כך שינינו את מבנה הדירה והרחבנו את החלל הציבורי על חשבון מחסן צמוד. את רצפת החלל הציבורי כיסינו בפרקט שברון עשיר ואת החדרים במיקרוטופינג בטון ולתקרות הוספנו קרניזים. את חדרי הרחצה ושרותי האורחים חיפינו באריחי טראצו והחלפנו את כל הברזים בדירה לשחורים. את התאורה והרהיטים הזמנו אונליין ממדינות שונות בעולם: פינלנד, צרפת, ארה"ב, פולין וסין, ובמקביל יצרנו בארץ פריטי נגרות עם דיטיילס יחודיים. כמו כן משולבים לא מעט יצירות DIY  כמו אריחי הבטון המשושים בפינ האוכל וקיר השעם במשרד.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

הי אני יונית שטרן, מעצבת פנים, בלוגרית עיצוב ומעבירה סדנאות להום סטיילינג.
אני מעצבת בתים שמייצרים חיבורים. בית זה הרבה מעבר לחיבור בין קירות, בית זה הנשמה והנשימה שלכם בתוך החלל, אוסף של רגשות, זיכרונות, חלומות. מקום להתחבר אחד עם השני, מקום שמאפשר לאהוב בו. כדי לעשות את זה, אני קודם כל מקשיבה לסיפור שלכם, לאורח החיים, להרגלים, לצרכים, והכי – לחלומות.

אני מייצרת עבורכם קונספט עיצובי שהוא כולו אתם, ומה שחלמתם. יחד אנחנו יוצאים למסע קסום ומייצרים חוויית חיים, תוך שמירה על מגבלות הזמן, והתקציב, ועבודה מול ספקים ופיקוח – מה שמאפשר לכם שקט נפשי ורוגע לאורך כל התהליך.

הסגנון העיצובי שלי שואב השראה מהעולם הנורדי, חללים מוארים, נגיעות צבע עדינות, פריטים מעוררי השראה, ובעיקר – מכם ומסיפור החיים שלכם. מזמינה אתכם לצאת איתי למסע שבוא נהפוך את המקום שבו אתם גרים לבית, מקום לחיות, להיפגש ולאהוב.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

yonitsternid@gmail.com