דירה 4 חדרים בתל אביב

צילום: איתי בנית

גודל הנכס

75 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

זוג עם שלושה ילדים ושלוש חתולות הקימו את ביתם בדירת 75 מ"ר בצפון הישן של תל אביב וביקשו לתכנן אותו מחדש. בעזרת תהליך שיפוץ ארוך ומורכב שבמהלכו נהרסו כל קירות הדירה וכל המערכות הפנימיות, אשר תוכננו ונבנו מחדש על מנת להרוויח כל סניטמטר נתון וליצור חלל שיכיל את דרי הבית וצרכיהם השונים. בשלב הראשוני היה צורך להרוס את הקיים, כדי להתחיל מחדש: תוכנן חלל ציבורי אחד נעים ומואר, ארונות אחסון גדולים ומכילים, שמשמשים גם כקירות, נבנו לאורך כל הבית. ההורים זכו לחדר רחצה פרטי ואינטימי, הילדה הבכורה קיבלה חדר משלה והתאומים קיבלו יחידת ילדים שמשלבת חלל שינה וגם חלל משחקים משלהם. האהבה של המשפחה לסגנון הרטרו התוותה את הקו העיצובי והתוצאה הסופית היא בית עם מירב הנוחות הפונקציונלית ומראה לא שגרתי

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אני יעל – מעצבת פנים משנת 2014, בוגרת בהצטיינות מסלול לעיצוב פנים בסטודיו שש בי.
שנים רבות עסקתי בעיצוב גרפי, עיצוב טקסטיל ואיור. עד שהחלטתי לפתוח דלת ולהיכנס אליכם הביתה כל פרוייקט עיצוב הוא מבחינתי עולם מלא והזדמנות להכיר עוד אנשים מקסימים שיסכימו להכניס אותי לתוך המשפחה שלהם, ולו לזמן קצר. לעזור, לתכנן ולעצב את המקום שחשוב להם יותר מהכל.
אני אעזור לכם לעשות סדר בבלגן, להבין מה אתם באמת צריכים, מה אתם אוהבים ומה יהיה הפתרון הנכון ביותר עבורכם. תהליך של שיפוץ או בנייה יכול לזמן אתגרים רבים, אין ספור שאלות ובלבול.
אשמח ללוות אתכם וביחד להפוך את התהליך למלמד, יצירתי ומהנה.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח להיפגש ולהכיר.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

yaelgurdesign@gmail.com