בית פרטי 5 חדרים בגבעת טל

צילום: עודד סמדר

גודל הנכס

140 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

,

על הפרוייקט

יש בו פשטות טבעית . הוא רך ויפיפה, עדין ומזוכך, מופשט אך מאוד חכם, נקי ומינימליסטי והכי חשוב הוא מאפשר לך להיות בו: עצמך.
משהו בפשטות שבו , בזיכוך, בחומרים הטבעיים ובסקאלת הצבעים הכל כך מדויקת שלו עובד.
ברגע הראשון שנכנסים אליו הוא משרה עליך נחת , רוגע ושלווה , פונקציונלי בטירוף ומלא מקומות אחסון , מינימליסטי וכבר לא עמוס כפי שקיבלתי אותו.

כמו כפפה ליד הוא מתאים לתקופת הסתיו , היינו מאוד בררנים בסקאלת הצבעים שלו ולמרות שהתחלנו אחרת , הזדככנו מפגישה לפגישה והבנו שאנחנו מעדיפים להשאיר אותו טבעי כמה שיותר ולאפשר למשפחה להכניס לתוכו את הצבע.

אם תציצו היטב תגלו שוויתרנו על האי המסורתי שחסם את המטבח ובמקומו מיקמנו את שולחן פינת האוכל ואפשרנו למשפחה הקסומה הזאת לאכול סביבו כל יום ולא רק בסופי שבוע.

ה SOUL הוא המקום הקודם של פינת האוכל , הסבנו אותו לפינה קסומה לנשמה , וכעת דרך החלון הגדול שפתחנו אפשר לראות את צמחיה הגן הקסום

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

הסטודיו עוסק בתכנון ועיצוב דירות, בתים פרטיים, משרדים וחללים מסחריים.

ליווי הפרויקט הוא תהליך מקיף וייסודי שכולל מספר שלבים, החל מתשאול ומחקר מעמיק של צרכי הלקוח ועד גיבוש הקונספט התכנוני והעיצובי ופיקוח צמוד על כל שלבי הביצוע. במסגרת הליווי, הסטודיו מעניק תכניות עבודה מפורטות, בחירת חומרים וסקלה צבעונית ייחודית, תכנון נגרות בהתאמה אישית, והלבשה סופית של הבית באמצעות בחירת ריהוט ומוצרים משלימים.

ליבנת, בעלת הסטודיו, מביאה עמה תפיסה עיצובית ייחודית ומרעננת לצד ניסיון ניהולי וטכני רב. חדשנות, יצירתיות, מעוף וחשיבה מחוץ לקופסא הם הערכים שמנתבים את חזונה של ליבנת ושל הסטודיו, תוך שילוב קפדני, עד הפרט האחרון, של כל הפונקציות והמפרטים הרבים שבפרויקט.

התוצאה היא פרויקטים מושלמים בעלי נראות אל זמנית, שמממשים ומגשימים ללא פשרות את החלום האישי של כל לקוח. חלום שמתאים רק לו.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

Livnat.cm@gmail.com