בית פרטי 5 חדרים ברמת ישי

צילום: עודד סמדר

גודל הנכס

160 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

החזון היה לשזור את שני סגנונות העיצוב המובהקים של כל אחד מבני הזוג- הסגנון האלקטי מחד של בעלת הבית והסגנון המינימליסטי מאידך של בן זוגה. בני הזוג ביקשו אמירה עיצובית ברורה ומוגדרת, שתבטא בהצלחה את שניהם.

בית פרטי (עמק יזרעאל), המתפרש על פני  160 מ"ר במפלס אחד על שטח של 400 מ"ר.

בבית חמישה חדרים: חלל מגורים ראשי (סלון) , הכולל גם פינת אוכל ומטבח , פינת משפחה family zone  וחלל עבודה (וסלון משני ) , סוויטת הורים, הכוללת חדר ארונות וחדר רחצה שלא שופץ , 2 חדרי ילדים וחדר מקלחת כללי.

תכנון הסלון הראשוני היווה אתגר לא פשוט. הוא היה אימתני וריק. מדובר בחלל צר, ארוך מאוד ובלתי מוגדר, סטריפ של 16 מ' , שכולל גם את הסלון ,פינת האוכל והמטבח והיה ברור שיש לייצר בחלל הפוגות עיצוביות, כדי לתחום את הפונקציות השונות שבו.

הפתרון להענקת עומק נוסף ונקודת ייחוס עיצובית באזור הסלון היה לצבוע את החלל בקצה הסלון בגוון טרה קוטה חם- כמו גם לצבוע את התקרה שגובהה כמעט ארבעה מטרים ואת הוילון הרומאי באותו הצבע ולייצר אחידות מושלמת.

בסלון הוחלף כל הריהוט. בשל אילוצי מידות של מותגי ריהוט דנים מובילים, נאלצנו לייצר את הספה הכחולה, את שני שולחנות הקפה ואת שידת הטלוויזיה השזופה באופן מקומי.

לצד השידה מיקמנו את ארון הזכוכית של חברת הריהוט הדנית Ferm Living, שהפכה לארון משקאות וממולה הוצבה ספריית מתכת מחוררת של אותה החברה, שנדמה כי נצבעה באותו צבע של הקיר ,(כטון סור טון ) Tone sur ton .

שילוב הצבעים בקיר יחד עם הטקסטורות והמרקמים השונים של הטקסטיל והטפטים, חומרים של מתכת, עץ,זכוכית וראטן טבעי בשילוב של צמחיה טבעית ירוקה ושופעת השיג עבורנו תחושת עיצוב משוחררת יותר.

נוצרה לה פינת קריאה קסומה חמה ונעימה המרגישה לי כמו הבית שעליו הוא כל כך חלם , עשיר בשכבות של החיים.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

הסטודיו עוסק בתכנון ועיצוב דירות, בתים פרטיים, משרדים וחללים מסחריים.

ליווי הפרויקט הוא תהליך מקיף וייסודי שכולל מספר שלבים, החל מתשאול ומחקר מעמיק של צרכי הלקוח ועד גיבוש הקונספט התכנוני והעיצובי ופיקוח צמוד על כל שלבי הביצוע. במסגרת הליווי, הסטודיו מעניק תכניות עבודה מפורטות, בחירת חומרים וסקלה צבעונית ייחודית, תכנון נגרות בהתאמה אישית, והלבשה סופית של הבית באמצעות בחירת ריהוט ומוצרים משלימים.

ליבנת, בעלת הסטודיו, מביאה עמה תפיסה עיצובית ייחודית ומרעננת לצד ניסיון ניהולי וטכני רב. חדשנות, יצירתיות, מעוף וחשיבה מחוץ לקופסא הם הערכים שמנתבים את חזונה של ליבנת ושל הסטודיו, תוך שילוב קפדני, עד הפרט האחרון, של כל הפונקציות והמפרטים הרבים שבפרויקט.

התוצאה היא פרויקטים מושלמים בעלי נראות אל זמנית, שמממשים ומגשימים ללא פשרות את החלום האישי של כל לקוח. חלום שמתאים רק לו.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת