דירה 4 חדרים בחיפה

צילום: עודד סמדר

גודל הנכס

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

,

על הפרוייקט

דירת בוטיק חדשה בחיפה.
הדירה הראשונה בסדרת דירות ה -Reset, שהסטודיו עיצב בחודשים האחרונים, בזמן שוירוס הקורונה התפרץ בכל רחבי העולם ושיבש גם את מציאות החיים שלנו בישראל.
Living in a new Reality
תכנון ועיצוב של דירה קטנה ומקסימה בחיפה. דירה בת מ״ר 110 שעברה שיפוץ , נרכשה בידי זוג צעיר ורגוע, שעובד מהבית גם בימים שלפני הקורונה.
הדירה היא לגמרי מרכז החיים שלהם והם נמצאים בה כמעט 24/7 – עובדים, אוכלים, עושים ספורט, נחים, נרגעים, קוראים, מבשלים, מארחים ושותים בידודרינק.
הקו המנחה בעיצוב היה זן, שקט, רוגע ושלווה, תוך הקפדה על פשטות, חומריות טבעית.
בני הזוג שיתפו את הסטודיו ברצון שלהם להרגיש בבית הכי בנוח שיש, עטופים ומוגנים.
הבית הוא המקום בו השניים מוצאים איזון ויכולים להתנתק מכל מה שקורה בחוץ.
להתכרבל וליהנות יחד, מבלי להרגיש צורך לצאת החוצה… בכל זאת יש משלוחים.
עבדנו על תקציב מוגדר מראש וחשוב היה לנו להדגיש את השילוב בין היקר לנוח ובין הנחשק לזמין. שילבנו פריטים מחנויות שונות והגענו לתמהיל המתאים והרצוי. מקווים שאהבתם את התוצאה כמונו.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

הסטודיו עוסק בתכנון ועיצוב דירות, בתים פרטיים, משרדים וחללים מסחריים.

ליווי הפרויקט הוא תהליך מקיף וייסודי שכולל מספר שלבים, החל מתשאול ומחקר מעמיק של צרכי הלקוח ועד גיבוש הקונספט התכנוני והעיצובי ופיקוח צמוד על כל שלבי הביצוע. במסגרת הליווי, הסטודיו מעניק תכניות עבודה מפורטות, בחירת חומרים וסקלה צבעונית ייחודית, תכנון נגרות בהתאמה אישית, והלבשה סופית של הבית באמצעות בחירת ריהוט ומוצרים משלימים.

ליבנת, בעלת הסטודיו, מביאה עמה תפיסה עיצובית ייחודית ומרעננת לצד ניסיון ניהולי וטכני רב. חדשנות, יצירתיות, מעוף וחשיבה מחוץ לקופסא הם הערכים שמנתבים את חזונה של ליבנת ושל הסטודיו, תוך שילוב קפדני, עד הפרט האחרון, של כל הפונקציות והמפרטים הרבים שבפרויקט.

התוצאה היא פרויקטים מושלמים בעלי נראות אל זמנית, שמממשים ומגשימים ללא פשרות את החלום האישי של כל לקוח. חלום שמתאים רק לו.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

Livnat.cm@gmail.com