בית פרטי 5 חדרים בשגב-מנוף

צילום: עודד סמדר

גודל הנכס

140 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

מדובר בהרחבה יישובית , מכיוון שבחרנו דגם ממבחר דגמים שהוצעו לדיירים בהרחבה , ביצענו על הדגם  התאמות שיתאימו רק לנו.  גרם המדרגות המסיבי במרכז המבנה הוחלף במדרגות אווריריות, מחופות אלון עם מעקה זכוכית. כך נפתח החלל, וקומת הקרקע חולקה לשני אזורים. במרכז – האזור הציבורי העיקרי, שכולל מטבח, פינת אוכל וסלון פתוחים אחד כלפי השני וכלפי הגינה (עם שתי ויטרינות גדולות).

הקומה העליונה תוכננה אך ורק לה , שני חדרי שינה שחוברו יחדיו לסוויטת הורים גדולה ומפנקת , מקלחת צמודה וחדר שינה נוסף שהוסב לחדר הלבשה ובו שני ארונות קיר ואי לכל התכשיטים ולאבזור.

ממלכה שלמה רק עבורה.

בסטודיו אנחנו יושבים עם הלקוחות ומבינים את הצרכים שלהם , הדרך בה הם מתנהלים , מתכננים ומעצבים להם בית המתאים במיוחד עבורם כמו כפפה ליד. הרבה פעמים התוצאה גוברת על הציפיה ומאפשרת עבורם לחיות את החלום.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

הסטודיו עוסק בתכנון ועיצוב דירות, בתים פרטיים, משרדים וחללים מסחריים.

ליווי הפרויקט הוא תהליך מקיף וייסודי שכולל מספר שלבים, החל מתשאול ומחקר מעמיק של צרכי הלקוח ועד גיבוש הקונספט התכנוני והעיצובי ופיקוח צמוד על כל שלבי הביצוע. במסגרת הליווי, הסטודיו מעניק תכניות עבודה מפורטות, בחירת חומרים וסקלה צבעונית ייחודית, תכנון נגרות בהתאמה אישית, והלבשה סופית של הבית באמצעות בחירת ריהוט ומוצרים משלימים.

ליבנת, בעלת הסטודיו, מביאה עמה תפיסה עיצובית ייחודית ומרעננת לצד ניסיון ניהולי וטכני רב. חדשנות, יצירתיות, מעוף וחשיבה מחוץ לקופסא הם הערכים שמנתבים את חזונה של ליבנת ושל הסטודיו, תוך שילוב קפדני, עד הפרט האחרון, של כל הפונקציות והמפרטים הרבים שבפרויקט.

התוצאה היא פרויקטים מושלמים בעלי נראות אל זמנית, שמממשים ומגשימים ללא פשרות את החלום האישי של כל לקוח. חלום שמתאים רק לו.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

Livnat.cm@gmail.com