בית פרטי 7 חדרים ברעננה

צילום: עמית גרון

גודל הנכס

410 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

,

על הפרוייקט

בית פרטי ברעננה שתוכנן עבור זוג ושני ילדיהם ונהנה מאור טבעי רב המשפיע על מראה הבית לאורך שעות היום. הבית נעים ומשפחתי ונבחרו חומרים חמים וטבעיים המתחברים אל הגינה המטופחת. פרקט עץ מחפה את הרצפה וחלונות גדולים עם חלוקה מינימליסטית מאפשרים לאור הטבעי ולגינה הירוקה לחדור פנימה ולהשתלב בעיצוב הנקי של החלל.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

מתחילת דרכי המקצועית התחברתי לטוהר ולניקיון של הצבע הלבן ומאז הוא מלווה אותי בכל תחומי החיים, בבית ומחוץ לו, כאשת מקצוע וגם בחיי האישיים. איני רואה בו כטרנד חולף או כפיתרון קל וסטנדרטי, אלא כדרך חיים, כקונספט מוביל ועל זמני המאתגר את החופש היצירתי.
האנשים, החיבורים, הרעיונות והחומרים הם חלק בלתי נפרד מכל בית, דירה, משרד או חלל שאני מעצבת. אני יוצרת בתים לבנים משפחתיים וחמים בעזרת שילוב ישן וחדש, מודרני ועתיק, מלוטש ומחוספס. אלמנטים בהתאמה אישית שאני מתכננת מתחברים לרהיטים שנרכשו בשווקי פשפשים ולאביזרים שלוקטו בתשומת לב רבה. רקע לבן, שקט ונעים מאפשר לכל אלו להשתלב בהרמוניה יחד עם החפצים, האוספים והספרים שצברו הלקוחות לאורך השנים. העבודה שלי מרגשת אותי. אני אוהבת לעבור יחד עם לקוחותיי את התהליך שבו רעיונות וחלומות שמתגבשים והופכים למרחב תלת מימדי, בתוכו הם חיים, עובדים ולומדים.
לבתים שאני מעצבת יש נשמה, הם מותאמים באופן מלא לצרכים של כל לקוח, מביאים לידי ביטוי את האופי האישי שלו ומשרתים כל אחד ואחת מהם למשך שנים ארוכות.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

lilach@lilachmoraver.com