בית פרטי 7 חדרים ברמת השרון

צילום: עמית גרון

גודל הנכס

340 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

,

על הפרוייקט

ית דו-משפחתי הניצב על מגרש בגודל 370 מ"ר ותוכנן עבור לקוחה בעלת טעם משובח העובדת כשפית ובני משפחתה. תכנון הבית סובב סביב המטבח, בו שולבו חומרים כמו שיש קררה ונירוסטה. הלקוחות אוהבים מאוד לארח ותוכנן עבורם מזווה גדול בו אוסף הכלים שלהם מוצג לראווה. חומרים כמו ברזל, בריקים מפירוק ופרקט פישבון יוצרים חלל מעניין וייחודי המאזן בין סגנונות שונים.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

מתחילת דרכי המקצועית התחברתי לטוהר ולניקיון של הצבע הלבן ומאז הוא מלווה אותי בכל תחומי החיים, בבית ומחוץ לו, כאשת מקצוע וגם בחיי האישיים. איני רואה בו כטרנד חולף או כפיתרון קל וסטנדרטי, אלא כדרך חיים, כקונספט מוביל ועל זמני המאתגר את החופש היצירתי.
האנשים, החיבורים, הרעיונות והחומרים הם חלק בלתי נפרד מכל בית, דירה, משרד או חלל שאני מעצבת. אני יוצרת בתים לבנים משפחתיים וחמים בעזרת שילוב ישן וחדש, מודרני ועתיק, מלוטש ומחוספס. אלמנטים בהתאמה אישית שאני מתכננת מתחברים לרהיטים שנרכשו בשווקי פשפשים ולאביזרים שלוקטו בתשומת לב רבה. רקע לבן, שקט ונעים מאפשר לכל אלו להשתלב בהרמוניה יחד עם החפצים, האוספים והספרים שצברו הלקוחות לאורך השנים. העבודה שלי מרגשת אותי. אני אוהבת לעבור יחד עם לקוחותיי את התהליך שבו רעיונות וחלומות שמתגבשים והופכים למרחב תלת מימדי, בתוכו הם חיים, עובדים ולומדים.
לבתים שאני מעצבת יש נשמה, הם מותאמים באופן מלא לצרכים של כל לקוח, מביאים לידי ביטוי את האופי האישי שלו ומשרתים כל אחד ואחת מהם למשך שנים ארוכות.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

lilach@lilachmoraver.com