דירה 6 חדרים בקרית מוצקין

צילום: שירן כרמל

גודל הנכס

140 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

דירה קלאסית על טהרת הקווים המודרנים בה כל אחד ואחת קיבל\ה את מבוקשו\ה
תוכננה לזוג צעיר עם שלושה ילדים.
בדירה צירוף של לא מעט החלטות נועזות
הדגש העיקרי היה מענה לצורך באיחסון מכאן נולד רהיט הקובייה הכחולה בסלון שבעצם מאחסנת בתוכה את כל מערך המדיה של הבית וכן ארונות שירות,וארון ונעליים.
חדר השינה תוכנן בקונספט של חדר מלון יוקרתי אליו נכנסים דרך מערך ארונות עם חזיתות מראה +ארון טלויזיה גדול אל מול המיטה
העיצוב נבחר בגוונים מונוכרומטים של שחור לבן שבמרכזו המיטה בגוון חמרה אדמה מהווה נקודת מגוז בולטת במרחב.
הכניסה לחדר הרחצה של ההורים דרך חזית זכוכית מודפסת עם תמונה לבחירתם של הלקוחות.היא אחת הבחירות הנועזות של בעלי הבית ללא ספק ובבחירה זו הם בעצם ייחדו את חדרם והפכו אותו לחדר נוטף שיק וסטייל.
הדירה הזו במקור תוכננה לדירת 6 חדרים, רוב דיירי הפרויקט נוהגים להוריד את החדר בכניסה לבית אבל במקרה שלנו היה צורך בכל חדר וחדר בית היות ובעלי הבית עובדים גם מהבית וניזקקו לחדר עבודה
מכאן בחרנו להשאיר את החדר בכניסה שיהיה חדרה של הילדה המתבגרת מבודד מיתר חדרי הבית , החלל הציבורי כולל בתוכו משמאל סלון ומימן מטבח לבן מעוטר בשיש גרניט פורצלן נועז ומלא בנוכחות , אני נוהגת בפרויקטים שלי תמיד לבחור את האלמנט הזה שיבלוט בכל חלל בבית וכאן המטבח הלבן קיבל את ייחודו בזכות השיש שמהווה גם את חיפוי הקיר ובזכות האי השחור במרכזו.
כל חדר מחדרי הבית קיבל טיפול כיאה לכל הפרויקטים שלי הכל בתכנון נגרות מוקפד ובבחירת חומרי גמר ייחודיים ויוקרתיים

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

הסטודיו פועל משנת 2008 ומתמחה בתכנון פנים ועיצוב של דירות ובתים פרטיים,תכנון אדריכלי לבתים פרטיים ,תכנון ועיצוב משרדים וחללים מסחריים.

המשרד מנהל פרויקטים בשיטת ה total design משלב הגדרת הקונספט העיצובי דרך הכנת תוכניות ההעמדה ועד לתכניות עבודה מפורטות, כתבי כמויות, תכנון רהיטים בהתאמה אישית,בחירת חומרים והלבשת החלל עד לקבלת המראה המושלם.

הסטודיו מתאפיין בתכנון מדוייק מודרני ונקי הנותן מענה פרקטי ועיצובי כאחד העומד במבחן הזמן, התהליך מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם לקוחותיי, מתוך אמונה שכל חלל אמור לשרת נאמנה את השוהים בו.

ברבות השנים הקפדתי להתנסות בסגנונות שונים ודרך כך גיבשתי את תביעת האצבע הייחודית לי באופן בו כל סגנון מקבל את הפרשנות שלי ונראה כאילו נולד מחדש זאת דרך שימוש בחומרים ובחירת מינונים נכונים להם.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

liraz.bdesign@gmail.com