בית פרטי 4 חדרים בסלעית

צילום: דליה שחר

גודל הנכס

150 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

בית פרטי במושב סלעית שאיך שנכנסים אליו קשה להתעלם מכמות האור והאופי שיש בו.

עבודת הום סטיילינג כללה בחירת סקלת צבעוניות מדויקת, בחירת ריהוט ופרטי נוי רבים ומדויקים. שילוב של ישן חדש עם מציאות יד 2 שיצרו הרמוניה ושילוב ייחודי שלא רואים בכל מקום. סימן ההכיר של הבית הפך להיות זוג התריסים שנקנו ביד 2, הופרדו ונתלו לצידי החלון. גופי תאורה ייחודיים, שילוב צמחיה רבה יחד עם שטיח דומיננטי וכריות צבעוניות מעניקים לבית הזה את האווירה הייחודית לו.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

מעצבת הום סטיילינג ומלבישת חלל בהווה, קופירייטרית ואשת קריאייטיב בעבר, אוהבת לקחת רעיון ולהפוך אותו למציאות וליצור חלל מעוצב וסביבה מלאת אופי, יופי וסטייל. בעבר שיחקתי בעיקר עם מילים ורעיונות לפרסומות. לפני כמה שנים גיליתי כי האהבה האמיתית שלי נמצאת בתוך הבית… ולא דווקא שלי (אל דאגה, הסנדלר לא הולך יחף:)) והיום אני נהנית ל'שחק' עם רהיטים, בדים וצבעים ויוצרת מציאות אחרת שונה, מלאת אופי, יופי ואווירה.

אני אוהבת לקחת את הקיים ולשדרג אותו באמצעות אלמנטים עיצובים תוך שימוש בצבע, חומרים שונים ומגוונים ושילוב של ישן עם חדש. אני מאמינה כי סידור נכון של הרהיטים בחלל, שימוש בגופי תאורה ,שילוב של אקססוריז מדויקים ואביזרים משלימים, יכולים לעשות הבדל גדול ולהעניק אווירה כל כך שונה ומיוחדת, אפילו במספר נגיעות ובתשומת לב קטנה.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

michal.silberstein@gmail.com