דירה 4 חדרים בפתח תקווה

צילום: יאנה דודלר

גודל הנכס

130 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

דירה בפתח תקווה, נרכשה מקבלן ע"י זוג הורים ושני ילדיהם.
אני הצטרפתי לליווי כשהבית כבר היה בנוי ולא 'על הנייר'. יש בזה מגבלות אבל עדיין יש המון מקום לביטוי של המשפחה.

דבר אחד ידעו בני הזוג להגיד לי כבר בהתחלה- חשוב לנו בית יפה ומרשים, סגנון קלאסי-מודרני. ועבור זה הם היו מוכנים להשקיע. זה אמנם כיוון מאוד כללי, אבל גם אומר המון. עבורי, זה מספיק כדי לצאת לדרך.

יצאנו לבחור יחד את הריצוף והחיפויים, דלתות, תכנון מלא של המטבח, נגרות, תאורה, ריהוט, תמונות טקסטיל ועוד. מצד אחד, זה תהליך של ממש. מצד שני בלי לחץ, עם כיוון ברור וידוע והרבה רצון להצליח. ידעתי מהי התוצאה הסופית אליה אני רוצה להגיע, עכשיו נשאר לי לסלול יחד איתם את השביל הבטוח לשם. שילבנו אלמנטים של עץ ומתכות שחורות בסלון, דמוי שיש בשני חדרי הרחצה ובשירותי האורחים קצת הפתענו.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

מיכל מייזליש, מעצבת פנים בעלת תואר ראשון B.Design מהמכון הטכנולוגי חולון HIT, הום סטייליסטית ובלוגרית.

מאז ומתמיד אהבתי אסתטיקה ועיצוב, החל מחללים גדולים ויפים ועד לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל. עיצוב מסקרן ומרגש אותי, במיוחד עיצוב בתים של אנשים, בו אני שותפה להגשמת הרעיונות והחלומות שלהם.

לכל אחד יש את הצרכים והסגנון משלו ואשמח להיות הקו שמחבר בין שניהם, תוך התחשבות ושילוב בין אורח חיים, תקציב ופרקטיות, ותוך תשומת לב לעיצוב פונקציונאלי ועדכני, מקצועיות ויחס אישי ונעים.

הסגנון האישי של כל אחד ואחת, האישיות והאופי של כל משפחה, הצבעים והפריטים המדוייקים, יצירת האווירה הנעימה- כל אלה מלווים אותי בתהליך העבודה מול כל לקוח. אשמח ללוות גם אותך!

קרא עוד

קרא פחות

סשה שחמורוב
2020-01-06
ליווי צמוד ואוזן קשבת

דברו עם המעצב/ת

michal@mmid.co.il
סשה שחמורוב
2020-01-06
ליווי צמוד ואוזן קשבת