בית פרטי 5 חדרים בגדרה

צילום: ריקי זהבי

גודל הנכס

120 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

משפחה צעירה ותוססת, זוג הורים ושני ילדיהם הצעירים, עם חוש ואהבה לפריטי וינטאג' ייחודיים שעוברים במשפחה, ביקשו שאעצב עבורם את קומת הכניסה בביתם הדו-קומתי שבגדרה. הבית עצמו הוא בן כ-15 שנים, והיה צורך לבצע בו שיפוץ וחלוקה מחדש של החלל בצורה שתטיב עם סגנון ואורח החיים של בני הבית.

בתכנון הבית במצבו הקודם, פינת האוכל עמדה בנישה בצד, אך החלל לא אפשר ישיבה נוחה. לשם כך, החלטנו על חלוקה אחרת של החלל. הסרתי את קיר שירותי האורחים שהיה סמוך למטבח, ולמעשה את חדר שירותי האורחים הזזתי יותר פנימה. היה צורך לתכנן מחדש את שני חדר הרחצה.

בנישה הקודמת, בה עמדה קודם לכן פינת האוכל, יצרתי פינת ישיבה והסבה לכל המשפחה. ייחדתי אותה בצביעה מודגשת, כולל בשוליים ובתקרה, כך שזה יצר עומק נוסף לחלל הסלון. בפינה זו בחירות הטקסטיל, על הטקסטורות השונות אך בעלות אותן פלטת צבעים, נתנו את הטון לפינה שמצד אחד היא מאוד רגועה, ומצד שני, הצבעים והטקסטורות משרות אווירה צעירה.

את רצפת קומת הכניסה חיפיתי בפרקט, למראה אחיד ושלם לכל החלל. ברגע שהזזתי את שירותי האורחים ממקומם הקודם, יכולתי ליצור למשפחה פינת אוכל עגולה ונוחה, הסמוכה למטבח, והמאפשרת גם מקום לארח.

המטבח תוכנן ועוצב על ידי מחדש, עם חשיבה מראש על מקסום השטח העומד לרשותנו, ועם דגש על אזורי אחסון ואפסון נוחים ופרקטיים. מאחר והמטבח פתוח אל חלל הסלון, גם צבע ארונות המטבח השתלב עם פלטת הצבעים הפסטליים הרכים שנבחרו לאזור הסלון ופינת האוכל.

אהבתם של בני הזוג לפריטי וינטאג' ייחודים, באה לידי ביטוי גם בעיצוב הבית מחדש. פריטים רבים חודשו על ידי בעלי הבית והוצבו מחדש בסלון: שולחן הסלון, מזנון העומד ליד הספה, והמון פריטי סטיילינג ואקססוריז שהוסיפו חן ואופי, אבל יותר מכל – את טביעת האצבע האישית של בעלי הבית בביתם החדש, את אהבתם ותחומי העניין שלהם.

שילוב בין פרטי עיצוב וריהוט וינטאג'ים או אותנטיים, ובין פריטי ריהוט מודרניים יותר, מקנה לבית מראה חם, חי, נושם ודינמי. עיצוב הבית כולו נוגע בגוונים פסטליים רכים.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

שמי מירב סואד, ואני מעצבת בתים והום סטיילינג.

מאז שאני זוכרת את עצמי, תחום עיצוב והלבשת הבית היה קרוב ללבי

והאהבה שלי לאסתטיקה, להרמוניה ולעיצוב – תמיד הייתה קיימת, חיה ונושמת, והיא זו שהובילה אותי להתמקצע ולעסוק בתחום שאני כל כך אוהבת ומאמינה בו.

האני מאמין שלי

עיצוב בתים והום סטיילינג, בהגדרתם המקצועית, עוסקים בתחום הנראות של הבית ומרחב המחייה והמגורים שלנו, תוך שימוש בשפה עיצובית ברורה, המשלבת בין אסתטיקה והרמוניה ויזואלית, ובין תכנון נכון המטיב עם הנוחות והפונקציונאלית של חיי היום-יום.

אבל לפני הכל, עיצוב הבית והלבשתו, עוסק באנשים:

בהבנת צרכיו של הלקוח, בהקשבה לחלומותיו. תפקידי כמעצבת הוא בהובלת התהליך ובהגשמת ותרגום החלומות של הלקוחות שלי לכדי מציאות, חלומות שהם בית.

אני רואה בעבודתי כמעצבת בתים והום סטיילינג שליחות.

השינויים שאנו עוברים במהלך חיינו, מחתונה ולידה ועד שהילדים גדלים ועוזבים את הקן, מביאים אותנו לחדש, לעדכן ובעיקר להתאים את סביבת המגורים שלנו לסגנון ולאורח החיים שלנו. האני מאמין שלי הוא, שעיצוב נכון של הבית הנו אמצעי לשינוי ושדרוג לא רק של סביבת המגורים שלנו, אלא שמדובר בתהליך מעצים לשינוי ושיפור איכות וסגנון החיים, וכלי ישים להאדרת השפע בחיינו האישיים.

בליווי אישי שלי לאורך כל התהליך, נוכל ביחד לשדרג ולחדש את מראה הבית – במהירות, בנוחות ובדרך משתלמת שתחסוך לכם זמן, כסף ואנרגיות מיותרות. יחד נעצב ונסגנן את סביבת המגורים שלכם, כך שהיא תשרה אוירה ביתית חמה, נעימה ומכילה אך יותר מכל: סביבת מגורים בעלת גון אישי המותאמת לאופי ולסגנון חייכם.

אני מעצבת בתים פרטיים ודירות בתהליכי שיפוץ, עד שלב הלבשת הבית ותליית התמונות בסלון או בחדרים…

אני מזמינה אתכם להצטרף לחוג לקוחותיי ולהגשים ביחד איתי את חלום עיצוב הבית

שלכם, מירב

קרא עוד

קרא פחות

[reviews_area_plugin]

דברו עם המעצב/ת

Meravp.design@gmail.com
[reviews_area_plugin]