בית פרטי 6 חדרים בקורנית

צילום: מאיה חבקין

גודל הנכס

160 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

הבית שופץ שיפוץ מלא שכולל הריסה בניה תשתיות חדשות של חשמל ואינסטלציה ובהמשך ריצופים וחיפויים התקנות מטבח ונגרות בכל הביות ולבסוף שלב ההום סטיילינג

אני אוהבת להסתכל על בתים קיימים, להתהלך בהם ולדעת איך יכול להיות אחרת. וכך קרה אצלנו. קנינו את הבית ומסביב קולות של: מה תעשו בדבר הזה? מה כבר יכול לצאת ממנו? חייכתי לעצמי…ואז  – ישבתי, חשבתי, קישקשתי, מחקתי, ציירתי ולבסוף תכננתי את הבית שלנו. הקבלן בשטח התחיל לעבוד בהתאם לתכניות המפורטות ואני בראש מורם צעדתי אל עבר הבחירות העיצוביות הגדול ותכנון הנגרות. מטבעו, הבית משקף את הסגנון העיצובי שלי. אני אוהבת לשלב חומרים ולתת ביטוי לכל אחד מהם. שילובים של בטון עם עץ חם, ברזל קשוח  ולידו ושטיח קילים משוגע– אלו דברים שמדליקים אותי! לסגנון הזה אין הגדרה מדויקת,  הוא משלב בתוכו אהבות, רצונות חלומות כזה הוא. כזו אני. התוצאה לפניכם.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

נועה גרייזמן, הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים, בוגרת ביה"ס להנדסאים, אוניברסיטת ת"א.
אני עוסקת באדריכלות ועיצוב פנים משנת 2007., משרדי נמצא בגושן 84 בקריית מוצקין.

גישת התכנון שלי היא קודם כל להבין מי עומד מולי, לדבר איתו חלומות רצונות וצרכים, להקשיב למילים שנאמרת וגם לאלה שלא.. זוהי נקודת ההתחלה האמצע והסו ף. לאורך כל הדרך תעודת הזהות שהרכבנו תלווה אותי ותכוון אותי להחלטות שנכונות עבורם. אני מלווה פרוייקטים משלב התכנון וקבלת היתרים (במידת הצורך) דרך עיצוב הפנים שכולל את בחירת החומרים ועד לשלב הלבשת הבית. אני מייצרת בתים שמותאמים ותואמים את האנשים שחיים בהם.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

noabarz@gmail.com