דירה 5 חדרים בפתח תקווה

צילום: שירן כרמל

גודל הנכס

130 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

הם חלמו על השיפוץ הזה כבר הרבה שנים, חלמו איך המטבח יהיה גדול יותר, איך יהיה יותר נוח בחדרי הרחצה, איך חדר השינה יהיה מרווח יותר, חלמו… ואני,קצת חולמנית בעצמי, ובעיקר עסוקה בלהגשים חלומות – נקראתי לדגל – משפצים את הבית!

היה ברור שמתחילים במטבח. חלל המטבח היה קטן, חשוך באופן יחסי לשאר הבית ונק' התורפה הגדולה ביותר שלו– ממ"ד שתקוע במרכזו. אחרי הרבה מחשבות+הרבה סקיצות+ שתייה ממיץ האומץ (בעיקר הלקוחה) החלטתי להעלים את הממ"ד (אני גם קוסמת, כבר אמרתי?). תכננתי כך שהארונות של המטבח יסתירו את הכניסה לממ"ד, ובמיוחד את דלת הממד הכבדה והמכוערת. כך נוצר לנו "חדר סתרים" שמשמש היום כחדר מזווה ושרות.

המשכתי הלאה לחדר הרחצה. במצב הקיים היו שירותי אורחים קטנים, חדר רחצה לא גדול וחדר כביסה צפוף. העדפתי לאחד את כל הפונקציות האלו וליצור חלל אחד מרווח. את אחד החדרים הפכתי לחדר ארוח והלבשה עם ארון גדול לבגדים ונעליים.

סוויטת ההורים קיבלה גם היא טיפול הולם. אם יש משהו שאני שונאת זה חדרי ארונות קטנים וחנוקים. לרוב הם לא פרקטיים. אם יש לי אפשרות, אני תמיד מעדיפה לפנק בארונות קיר גדולים. וכך היה. שני ארונות קיר גדולים, במרכז החדר מיטת הולנדיה מתכווננת, חדר רחצה צמוד- לפנק, לפנק לפנק.

 

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

נועה גרייזמן, הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים, בוגרת ביה"ס להנדסאים, אוניברסיטת ת"א.
אני עוסקת באדריכלות ועיצוב פנים משנת 2007., משרדי נמצא בגושן 84 בקריית מוצקין.

גישת התכנון שלי היא קודם כל להבין מי עומד מולי, לדבר איתו חלומות רצונות וצרכים, להקשיב למילים שנאמרת וגם לאלה שלא.. זוהי נקודת ההתחלה האמצע והסו ף. לאורך כל הדרך תעודת הזהות שהרכבנו תלווה אותי ותכוון אותי להחלטות שנכונות עבורם. אני מלווה פרוייקטים משלב התכנון וקבלת היתרים (במידת הצורך) דרך עיצוב הפנים שכולל את בחירת החומרים ועד לשלב הלבשת הבית. אני מייצרת בתים שמותאמים ותואמים את האנשים שחיים בהם.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

noabarz@gmail.com