בית פרטי 7 חדרים בהוד השרון

צילום: מיטל בוגנים

גודל הנכס

220 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

זהו השיפוץ השלישי שאני מבצעת עבור אותה משפחה! משפחה מקסימה, מלאת חיים ו אנרגיה, שחיה מספר שנים בדירה אותה אני שיפצתי להם. לאחר הדירה תכננתי ושדרגתי את משרדם הקיים ולפני כשנה פנו אלי שוב הזוג. הפעם הם קנו בית ישן במצב טוב, הבית דרש מחשבה מחדש על המטבח שהיה קטן מאוד וצפוף.

הכניסה כללה פינה עגולה ששימשה לחדר עבודה, אנחנו בחרנו להפוך אותה לפינת אוכל מרכזית. את המטבח פתחתי על חשבון קיר שהיה בו חלון רחב, ביטלתי את החלון ובכך יצרתי קיר גבוה של ארונות אחסון ושילבתי את המקרר. הבית עבר חידוש מלא, כולל תכנון פתחים במסגרות בלגית, חדרי רחצה שהורחבו וחודש.

חדרי הרחצה תוכננו כולל יחידות אחסון מנגרות לפי תכנון אישי ובחירת צבעים. לחללי הבית השונים נבחר ריהוט לפי הקונספט אותו הגדרנו מראש. הקונספט של הבית היה להתרכז בגוונם כחולים בשילוב עץ וגוון צהוב טבעי. הריהוט מגיע מסגנון טבעי כפרי ומשלב נוחות עם חדשנות וטקסטורות עדינות

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

שמי נועה הראל ואני בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים מהמכללה למינהל משנת 2007.
בעשור האחרון אני עצמאית ועובדת בעיקר בתחום הפרטי. השנה סיימתי את לימודי הפנג שואי שלי ומתחילה לשלב ייעוץ גם כן.
אז מה מיוחד בי?
מאז שהתחלתי לעבוד בתור מעצבת פנים עצמאי אף פעם לא נתתי לטרנדים להוביל אותי או לספק מסוים להכתיב לי איך ומה לבצע. אני קודם כל מאמינה שהעבודה שלי היא להכיר את הלקוח,
להבין מי הוא ומה הוא צריך ממני ואז להתחיל את התכנון ולספק ללקוח את הבית הכי נעים, כיפי ונוח שיש לו וכמובן גם יפה!

תפקידי הוא לכוון את הלקוח לכיוון שמתאים לו ולצרכים שלו ולנהל עבורו את הצד המקצועי כך שמה שישאר לו לבחור מבין אופציות שמתאימות לו ולחסוך בלבול רב.
בנוסף לעיצוב אני יושבת לתכנן יחד עם הלקוחות כל חדר וכל פרט לפי הצורך.

אני מלווה את בחירת הקבלן ואת שאר בעלי המקצוע השונים שמהווים חלק חשוב מאוד בהצלחת הפרויקט. כמו כן נמצאת בשלבי הביצוע וההתקנות.
במידה והלקוח מעוניין לקבל ייעוץ פנג שואי לפני השיפוץ זה יכול מאוד לתרום, הרעיון הוא להיעזר בידע העתיק על מנת לתכנן את מה שהבית יכול לתת ללקוחות בצורה המיטבית ביותר ולאחר מכן ניתן לשלב צבעים וצורות בהתאם להתאמה בתכנון.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

noa@noaharel.co.il