פנטהאוז 4 חדרים בשרון

צילום: איתי סיקולסקי

גודל הנכס

160 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

פנטהאוז מעוצב וחדש שיועד לפרק החדש של בחיי הדיירים לאחר שילדיהם בגרו ועזבו את דירתם הקודמת. בתכנון ובעיצוב הושם דגש על אוירה משפחתית חמה בשלוב עיצוב אלגנטי קלאסי.

הפנטהאוז נרכש מיד לאחר סיום בנייתו, וחולק במקור ל – 5 חדרי שינה וסלון.

הפונקציות שנדרשו בדירה הוגדרו כסוויטת שינה עם חדר ארונות וחדר רחצה מרווחים, חדר עבודה, חדר לנכדים ואזור ציבורי נרחב לארוח בפנים הדירה ומחוצה לה.

לוח הזמנים שהוקצב היה קצר במיוחד, ושלוב של תכנון ובצוע קפדניים הביא לעמידה מדויקת בזמנים, 3 (!) חודשים בלבד מתחילת עבודת התכנון.

שרותי האורחים המקוריים בדירה בוטלו, וחדר הרחצה הכללי הותאם לתפקידו המשולב כחדר אמבטיה ושרותי אורחים אלגנטיים ויצוגיים. חדר שינה שפנה למרפסת הוסב לחדר אוכל מאוורר ומואר. בטול שירותי האורחים הסמוכים יצר רצף בין חדר האוכל הנרחב לסלון ולמטבח הפתוח, והתקבל אזור ציבורי רחב ידיים הפונה מכל צדדיו למרפסת.

חדר שינה נוסף חובר ליחידת ההורים המקורית, והשטח כולו חולק מחדש לחדר שינה, חדר ארונות וחדר רחצה מרווחים במיוחד.

הממ"ד הוסב לחדר לנכדים הגרים בסמוך ומרבים לבקר. המשפחתיות הודגשה בטפט תמונה של עץ משפחה, המיועד להוספת תמונותיהם. חלק מחדר העבודה הוסב לארון מעילים עם דלתות מראה שחורה, הפונה לאזור הכניסה.

חזיתות המטבח עשויות זכוכית, והתכנון נחלק בין ארונות גבוהים בגוון חציל-שחור לבין ארונות נמוכים ואי בגוון לבן מעודן, ממוסגר במשטח גרניט פורצלן מדוקק, בגוון ברזל שחור.

החומרים בדירה כולה נחלקים בעיקר בין ברזל ועץ והגוונים נעים בין שחור- לבן –עץ, עם דגשי צבע משתנים.

ליצירת זרימה ואוירה חמימה רוצפה הדירה כולה בפרקט אלון מעושן בגימור שמן.

בדירה יש שמוש בחומרים לא שיגרתיים: חפוי קיר רקע בחדר האוכל עשוי אריחי ברזל, משטחים במטבח ובחדרי רחצה עשויים גרניט פורצלן בגווני בזלת (בחדר רחצה אורחים) וברזל (במטבח ובחדר רחצה הורים). רהוט הסלון משלב מתכות בטקסטורות יחודיות ובשולחנות הקפה ושידת הכניסה, שולחן סלוני המשלב עץ ורפיה, והספריה העשויה מדפי ברזל על רקע רקוע מוזהב.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

שלום ונעים להכיר,
שמי נורית גפן ואני בעלת סטודיו לעיצוב פנים בעלת נסיון של כ – 20 שנים
עבודת הסטודיו מתחלקת בין עיצוב דירות יוקרה, עיצוב פנטהאוזים ועיצוב בתים פרטיים לבין תכנון ועיצוב משרדים וחללים מסחריים וניהול הפרויקטים מתחילתם ועד להשלמתם המלאה.
עיצוב ואדריכלות פנים חייבים לשקף את הצרכים והיחודיות של כל לקוח.

דרך העבודה היחודית בסטודיו מעמידה במרכז את אורחות חייו, התנהלותו וצורכיו של כל לקוח,  ומישמת אותם בתכנון ועיצוב מותאמים אישית, באמצעות נסיוני ומיומנותי המקצועית. עיצוב המשרדים נעשה בהתאם לחזון החברה, לקדום רווחת העובדים ליצירת חוויה יחודית להם וללקוחות החברה.
החויה האישית של הלקוח היא העומדת במרכז התהליך, תוך חשיפתו לסקיצות ואפשרויות שונות, ובחירה משותפת לזו המתאימה מכל, תוך שלוב מגמות עכשוויות וקלאסיות.
אני בעלת תואר MBA מאונברסיטת נורטווסטרן , שיקאגו ארה"ב ואוניברסיטת תל אביב, ישראל. את הידע המקצועי אני ממשיכה לעדכן ולהרחיב באמצעות קורסים מקצועיים, השתתפות בתערוכות וכנסים ברחבי עולם, והרחבת קשרים עם יצרנים וספקים יחודיים בארופה אסיה וארה"ב.

בנוסף,  אני כותבת למגזיני עיצוב שונים, וחולקת את חוויותי מבעד לעיני המקצועיות בבלוג    "מקומות מעוצבים במיוחד" המתפרסם גם מידי חודש במגזין דיזיינר של עיתון הארץ.

אשמח להפגש להכרות אישית
נורית

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

nurit@nuritgeffen.com