דירה 5 חדרים בחיפה

צילום: הגר דופלט, אבי קופרארד

גודל הנכס

120 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

שיפוץ מן היסוד של דירת 120 מ"ר בכרמל, ותוספת של מרפסת קלה, עבור משפחה צעירה בת 5 נפשות.

הדירה נקנתה במצב מרופט וגולמי לחלוטין. למעלה מ-30 שנה שלא עודכנה או שופצה והדבר ניכר היטב. הזוג ההרפתקני שרכש אותה חיפש נכס כזה ממש. ברצונם היה לעצב ולדייק את הנכס לפי צרכיהם כמשפחה צעירה ומתרחבת, ולפי טעמם בדיוק.

הדירה ממוקמת מעל וואדי חיפאי טיפוסי, פראי וירוק, ונהנית מנוף פתוח ומזמין. הרצון היה ליצור חלל מרכזי אחד גדול, הכולל את הסלון, המטבח ופינת האוכל, ולאפשר מבט מרחיב נשימה אל החוץ מכל נקודה בו.

החיים בבית עם 3 ילדים קטנים הם רווי צעצועים, ציוד לפעוטות, רעש וצבע. על מנת שלא להעמיס עוד יותר, העיצוב עצמו עכשווי ונקי מאוד. מאותה הסיבה הדגש שהושם על אחסון ופתרונות אחסון היה חזק מאוד. הבית משופע בפתרונות שכאלה, על מנת לשמור על ניקיון בעיניים וסדר במחשבה.

משיקולי תקציב וכן יציבות מבנית, הוחלט על השארת העמודים הקונסטרוקטיביים בדירה. התכנון כולו מתגמש ומתמודד עם נוכחות העמודים במיקומים שונים בדירה, תוך ניצולם לטובת כל אזור ואזור.
מרפסת קלה, בשטח של 12 מ"ר, תוכננה ונוספה אל הדירה במהלך השיפוץ. המהלך הדגיש מאוד את הקשר בין פנים הדירה לבין הוואדי הירוק מעליו היא ממוקמת.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

היי, אני ניצן, אדריכלית בוגרת הטכניון, ובעלת ניסיון של שנים רבות בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים.
משרד "סטודיו ניצן", הממוקם בחיפה, עוסק בעיצוב פנים, ומתמחה בפתרונות כוללים המותאמים לצרכים ולרצונות שלכם בדיוק.
ביחד אתכם אני שואפת לתכנון המרחב האישי הייחודי לכם, ומקפידה לאורך הדרך על אסתטיקה שתשמח לכם את העין ואת הלב, ועל תוצאה פרקטית ברמה הגבוהה ביותר.
נסיוני כאדריכלית מצד אחד, וכמעצבת מצד שני, מאפשר לי ראייה רחבה ופתרונות יצירתיים, גם בפרוייקטים מורכבים הדורשים יד מנוסה ומקצועית.
אני כאן כדי להביא אתכם לתוצאה נפלאה, תוך כדי תהליך נעים, מעניין ומהנה.
מזמינה אתכם ליצור קשר, לקראת עיצוב החלל המושלם לכם!

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

nitzan@studionitzan.co.il