דירה 4 חדרים בזכרון יעקב

צילום: אורית ארנון

גודל הנכס

120 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

,

על הפרוייקט

אם הייתי צריכה לבחור מילה אחת כדי לתאר את איריס ומוטי – המילה הזו היתה *עדינות*. הם הגיעו אליי לאחר שהחליטו למכור את בית הקרקע הגדול שלהם, שילדיהם כבר עזבו אותו, ולעבור לדירה בפרויקט קבלן בשכונה סמוכה.
בשלב ראשון שינינו את מה שלא התאים להם בתכנון הדירה: ביטול חדר ארונות לטובת מזווה צמוד למטבח, שינוי בתכנון יחידת ההורים וחדרי הרחצה, ויצירת מקומות אחסון בכמות הנדרשת. לאחר מכן התפנינו לעיצוב ולהלבשת הבית. התקציב היה מוגבל, ולכן הושקע בחללים שהיו החשובים ביותר עבורם.
הסגנון אקלקטי בסקאלת גוונים בהירה ועדינה: ורודים ותכולים מעושנים בחלל הציבורי, ירוקים ואפורים בחדר ההורים. בעיצוב שולבו גם פריטים רבים שהביאו עמם מביתם הקודם. התוצאה משקפת מבחינתי בבהירות רבה את דיירי הבית: נעימה, שלווה והרמונית.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

שמי סיון קונוולינה, מעצבת פנים, מהנדסת ביוכימיה לשעבר ,אמנית רב-תחומית וחברה בארגון מעצבי הפנים בישראל.

אני בוגרת המסלול לעיצוב פנים בטכניון, ועוסקת בתכנון ובעיצוב דירות, בתים פרטיים, בתי עסק וחללים מסחריים. בעבודתי אני שמה דגש על תכנון איכותי ופונקציונלי לצד עיצוב קפדני, המותאם לסגנונם האישי של הלקוחות.

את מיטב הכישורים שהקנה לי עולם ההנדסה, בשילוב עם יכולותיי האמנותיות, אני מתרגמת לידי שפה תכנונית ועיצובית ייחודיות בכל פרוייקט ופרוייקט. אני דוגלת ביצירת פתרונות מקוריים בהתאמה אישית – במידות, בגוונים ומהחומרים המתאימים.
התחומים בהם אני עוסקת יוצרים תמהיל של תכנון מעמיק, הבנה עיצובית וחומרית, וזוית ראייה יוצאת דופן. את התמהיל הייחודי הזה אני מביאה לעבודה המשותפת עם הלקוחות שלי, וכך, בעבודה משותפת, אנו יוצרים חללים שמותאמים בדיוק לרצונותיהם, לצרכיהם ולאורחות חייהם.

קרא עוד

קרא פחות

[reviews_area_plugin]

דברו עם המעצב/ת

sivan@sivankon.co.il
[reviews_area_plugin]