דירה 4 חדרים בחיפה

צילום: אורית ארנון

גודל הנכס

105 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

אחרי 4 שנים בדירה עבשה, שסבלה קשות מהיעדר אור טבעי – היה לנו ברור שאת התשתית לחיים החדשים שלנו אנחנו מבססים בדירה טובה יותר באנרגיות שלה, במצב הפיזי שלה ובכמות השמש והתאורה הטבעית שלה.
חיפשנו דירה אחרת זמן רב. כמעט חצי שנה, שהרגישה כמו נצח.
ואז מצאנו דירה נהדרת, שעונה על כל הדרישות שלנו לגבי מפרט ומיקום. היא היתה כל כך מוארת ונעימה, עד ששמתי לב שבכל ביקור שלי בה – הלב שלי ממש מתרחב.

היו לה גם חסרונות, עיצוביים בעיקר. אבל כשעוברים לדירה שכורה – חייבים לאזן בין היתרונות לחסרונות, והיתרונות כאן בלטו לאין שיעור. עם החסרונות העיצוביים ידענו שנתמודד.

מאחר שמדובר בדירה שכורה, ההחלטות שלנו הושפעו גם משיקולים תקציביים. היתה לנו נכונות רבה להשקיע כדי ליצור מקום שנעים לנו לחיות בו בשנתיים הקרובות (לפחות), אבל במידה סבירה, שתצדיק את ההשקעה בנכס שבסופו של דבר אינו בבעלותנו.

הזמנתי את גלי, חברתי ויועצת הפנג-שוואי הפרטית שלי, לעשות ניתוח לדירה החדשה שמצאנו, ואמרתי לה: זו הדירה. אני מרגישה את זה. תגידי לי אם יש בה איזורים בעייתיים, ואם כן – מה צריך לעשות כדי "לתקן" את ההשפעות שלהם.

וכך יצאנו לדרך, לתהליך עיצוב פנים מוכוון פנג-שוואי, שהתגלה כמאתגר ומרתק.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

שמי סיון קונוולינה, מעצבת פנים, מהנדסת ביוכימיה לשעבר ,אמנית רב-תחומית וחברה בארגון מעצבי הפנים בישראל.

אני בוגרת המסלול לעיצוב פנים בטכניון, ועוסקת בתכנון ובעיצוב דירות, בתים פרטיים, בתי עסק וחללים מסחריים. בעבודתי אני שמה דגש על תכנון איכותי ופונקציונלי לצד עיצוב קפדני, המותאם לסגנונם האישי של הלקוחות.

את מיטב הכישורים שהקנה לי עולם ההנדסה, בשילוב עם יכולותיי האמנותיות, אני מתרגמת לידי שפה תכנונית ועיצובית ייחודיות בכל פרוייקט ופרוייקט. אני דוגלת ביצירת פתרונות מקוריים בהתאמה אישית – במידות, בגוונים ומהחומרים המתאימים.
התחומים בהם אני עוסקת יוצרים תמהיל של תכנון מעמיק, הבנה עיצובית וחומרית, וזוית ראייה יוצאת דופן. את התמהיל הייחודי הזה אני מביאה לעבודה המשותפת עם הלקוחות שלי, וכך, בעבודה משותפת, אנו יוצרים חללים שמותאמים בדיוק לרצונותיהם, לצרכיהם ולאורחות חייהם.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

sivan@sivankon.co.il