דירה 3 חדרים בקרית מוצקין

צילום: עינת דקל

גודל הנכס

75 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

הלקוח: בחור צעיר דינמי וצבעוני
המטרה: להפוך את הדירה שירש מסבתו לבית מודרני, צעיר ודינמי שיתאים לצרכיו האישיים של הדייר..
בלי יותר מידי מלל שברנו, הרסנו ופתחנו את החלל הציבורי, כדי ליצור תחושה של מרחב, החלטנו לאחד בין שני חדרי הרחצה ולהתפנק בחדר רחצה גדול ומרווח (כדי שאורחים גם יוכלו להנות ממנו), החלפנו את כל הריהוט לרהיטים שמותאמים לפרופורציות ולרוח העיצובית והלבשנו בפריטים שהשלימו את התמונה.
התקציב היה מוגבל וגם זמן השיפוץ היה דחוק, אבל כשבוחרים באנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים, אפשר "לעמוד" בכל לוח זמנים

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

כשם שכל אדם שונה אחד מהשני כך כל פרויקט לא דומה לאחר. ע"י הקשבה רבה ללקוחותיי, מצליחה לזהות את רצונותיהם ,לזקק אותם ובשיתוף פעולה מלא נגיע לבית האולטימטיבי עבורם…"
שלוש עקרונות מנחים את משרדי: נקי- אישי- יצירתי
נקי- עיצוב ללא מניירות, ביטוי רב לחומרים בחלל וניקיון צורני.
אישי- התאמת העיצוב לדרישות הלקוח בין אם זהו פרויקט פרטי או מסחרי. התחשבות בטעמם האישי ובצרכיהם העיקריים.
יצירתי- רק תתנו לי לעוף…

משרדי מתמחה בתכנון ועיצוב פנים. אם בשיתוף פעולה עם האדריכל הנבחר מתחילת התכנון ועד תליית התמונה בבית. אם משלב השלד הכולל סט תוכניות לביצוע+ הדמיה תלת מימדית, כל תוכניות הנגרות ועד הלבשת הבית ואם בשיפוץ בית ישן והתאמתו לצרכים החדשים.
כמו כן, מתמחה בסקטור העסקי בתכנון ועיצוב משרדים, בתי מזון ומסחר. עבודה רציפה מול משרדי מיתוג, רישוי עסקים והיועצים השונים. תכנון על פי כלים להגדלת מכירות ועיצוב נכון ליצירת אוירה בהתאם למסר שאותו בית העסק רוצה להעביר.
בעלת תוכנית רדיו- "מעצבים את הצפון" ברדיו עפולה והעמקים כל יום חמישי בין 14:00-15:00 , שם תוכלו להתעדכן ולהיחשף לאנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים שייתנו לכם את כל הטיפים הכי רלוונטיים עבורכם..

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

adizilberberg@gmail.com