דירה 4 חדרים בחיפה

צילום: עינת דקל

גודל הנכס

100 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

דירה שכורה בחיפה
זוג צעיר שביקש להכניס את הים הביתה. ליצור דירה מודרנית עם המון חיים. "למרות שזוהי דירה שכורה, אני רוצה להרגיש בית ולהתרגש כל פעם מחדש "
אז לא שברנו קירות (בכל זאת שכורה) ולא נגענו בתשתיות, בלי הוספת נקודות חשמל (קצת הזזנו על מנת למקם במקומות הנכונים), עם תוספת ארונות למטבח קבלן קיים והמון פרטי מסגרות ונגרות בהתאמה אישית ופיזור תאורה בכל הדירה, יצרנו דירה מודרנית צעירה וייחודית שתגרום להם להתרגש כל פעם מחדש….

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

כשם שכל אדם שונה אחד מהשני כך כל פרויקט לא דומה לאחר. ע"י הקשבה רבה ללקוחותיי, מצליחה לזהות את רצונותיהם ,לזקק אותם ובשיתוף פעולה מלא נגיע לבית האולטימטיבי עבורם…"
שלוש עקרונות מנחים את משרדי: נקי- אישי- יצירתי
נקי- עיצוב ללא מניירות, ביטוי רב לחומרים בחלל וניקיון צורני.
אישי- התאמת העיצוב לדרישות הלקוח בין אם זהו פרויקט פרטי או מסחרי. התחשבות בטעמם האישי ובצרכיהם העיקריים.
יצירתי- רק תתנו לי לעוף…

משרדי מתמחה בתכנון ועיצוב פנים. אם בשיתוף פעולה עם האדריכל הנבחר מתחילת התכנון ועד תליית התמונה בבית. אם משלב השלד הכולל סט תוכניות לביצוע+ הדמיה תלת מימדית, כל תוכניות הנגרות ועד הלבשת הבית ואם בשיפוץ בית ישן והתאמתו לצרכים החדשים.
כמו כן, מתמחה בסקטור העסקי בתכנון ועיצוב משרדים, בתי מזון ומסחר. עבודה רציפה מול משרדי מיתוג, רישוי עסקים והיועצים השונים. תכנון על פי כלים להגדלת מכירות ועיצוב נכון ליצירת אוירה בהתאם למסר שאותו בית העסק רוצה להעביר.
בעלת תוכנית רדיו- "מעצבים את הצפון" ברדיו עפולה והעמקים כל יום חמישי בין 14:00-15:00 , שם תוכלו להתעדכן ולהיחשף לאנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים שייתנו לכם את כל הטיפים הכי רלוונטיים עבורכם..

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

adizilberberg@gmail.com