דירת גן 4 חדרים ביקנעם

צילום: עינת דקל

גודל הנכס

120 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

הם הכי צעירים שהיו לי עד כה,
היא בשנות העשרים והוא תחילת השלושים
שניהם עצמאים. הוא בשלו והיא בשלה
היא אוהבת נקי והוא מחוספס.
לו היה חשוב החוץ ולה כל הפנים

כל כך יפה היה לעמוד מהצד ולראות את ההשלמה במערכת יחסים כל כך צעירה.
של המון קבלה, השלמה והבנה…

בכל פעם כשאני מסיימת לצלם פרויקט, אני בוחנת בו כל פרט ופרט, לחיוב ולשלילה בעין אחת מקצועית ובעין השנייה- רגשית. כל בחירה צריכה להתקבל כמובן בשילוב של שתי העיניים אך כשאנחנו עובדים עם לקוחות שונים הראייה מתרחבת לארבע עיניים, שש, שמונה ולפעמים אף יותר. ככל שיש יותר דעות, כך התהליך הופך להיות מורכב יותר, הדרך לעיתים הופכת למסורבלת , צועדים צעד קדימה ושניים אחורה. לכן אני מקפידה לשמור על ההובלה דרך העיניים שלי …

הפרויקט הזה היה שונה- הובלתי בשתי עיניים אך בהחלט אפשרתי לארבע עיניים נוספות לבטא את יכולתם. זיהיתי את הכישרון שלו, זיהיתי את הכישרון שלה.. לו השארתי את הגינה ולה את כל ההלבשה
זה היה פרויקט של שיתוף פעולה, של סיעור מוחות בין שלושתנו, של אומץ , כנות אמיתית ובעיקר אמונה. הם סמכו עליי בלב שלם אבל יותר מכך, אני סמכתי עליהם….

מ"יומנה של מעצבת"
והרי התוצאה…

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

כשם שכל אדם שונה אחד מהשני כך כל פרויקט לא דומה לאחר. ע"י הקשבה רבה ללקוחותיי, מצליחה לזהות את רצונותיהם ,לזקק אותם ובשיתוף פעולה מלא נגיע לבית האולטימטיבי עבורם…"
שלוש עקרונות מנחים את משרדי: נקי- אישי- יצירתי
נקי- עיצוב ללא מניירות, ביטוי רב לחומרים בחלל וניקיון צורני.
אישי- התאמת העיצוב לדרישות הלקוח בין אם זהו פרויקט פרטי או מסחרי. התחשבות בטעמם האישי ובצרכיהם העיקריים.
יצירתי- רק תתנו לי לעוף…

משרדי מתמחה בתכנון ועיצוב פנים. אם בשיתוף פעולה עם האדריכל הנבחר מתחילת התכנון ועד תליית התמונה בבית. אם משלב השלד הכולל סט תוכניות לביצוע+ הדמיה תלת מימדית, כל תוכניות הנגרות ועד הלבשת הבית ואם בשיפוץ בית ישן והתאמתו לצרכים החדשים.
כמו כן, מתמחה בסקטור העסקי בתכנון ועיצוב משרדים, בתי מזון ומסחר. עבודה רציפה מול משרדי מיתוג, רישוי עסקים והיועצים השונים. תכנון על פי כלים להגדלת מכירות ועיצוב נכון ליצירת אוירה בהתאם למסר שאותו בית העסק רוצה להעביר.
בעלת תוכנית רדיו- "מעצבים את הצפון" ברדיו עפולה והעמקים כל יום חמישי בין 14:00-15:00 , שם תוכלו להתעדכן ולהיחשף לאנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים שייתנו לכם את כל הטיפים הכי רלוונטיים עבורכם..

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

adizilberberg@gmail.com