דירת גן 5 חדרים בכפר סבא

צילום: אורית ארנון

גודל הנכס

100 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

דירה לזוג עם ארבעה ילדים בפכר סבא הירוקה. הכל התחיל בפגישת יעוץ, הם הרגישו שהדירה לא מתוכננת בדיוק עבורם ורצו לבדוק איך אפשר להתאים אותה לצרכים שלהם. הם אמרו שהם רוצים שינוי קטן, אני ראיתי פוטנציאל גדול והתחלנו תהליך שלא דמיינו ולו לרגע שיוביל לתוצאה כזו מטורפת.

לפעמים כשרואים את התכנית מלמעלה באוטוקאד הדברים נראים פשוט שונה ותוך כדי שאני משרטטת ומתכננת את תכניות ההעמדה אני מגלה שאני יכולה להציע להם פתרונות יצירתיים שישנו לגמרי את איכות החיים שלהם בבית.

הפכתי את דירת הארבעה חדרים לדירת חמישה חדרים, החלפנו ריצוף בכל הדירה, שיפצנו את המקלחות, תכננתי להם פרטי נגרות מדויקים ופונקציונלים.

עיצבתי להם מטבח מודרני ונקי בו אי ענק ומקרר אינטגרלי אשר נראה כחלק מאורנות המטבח ויותר חזית אחידה. אחת מדלתות המטבח היא דלת סודית שמובילה לחדר נוסף. בחדר ההורים יצרתי ארון קיר גדול ומרשים אשר חוצץ בין חדר השינה למקלחת ההורים ודרכו נכנסים לתוך חדר הרחצה המפנק. פשוט תחושה של מלון בדירת קבלן סטנדרטית לכאורה.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

רוני שני פלדשטיין, בעלת תואר בעיצוב פנים

B.DESIGN

נושמת, חושבת וחולמת עיצוב ,עוסקת בתחום משנת 2007.

התפישה העיצובית שלי מתמקדת בחיבור בין חללים לאנשים, תוך שימת דגש על פונקציונליות,  יחודיות, אותנטיות ואסתטיקה. מבחינתי עיצוב פנים זה לא רק מקצוע, אלא דרך חיים.

אני מאמינה בעיצוב טוטאלי משלב התכנון הראשוני ועד לפרטים הקטנים ביותר, תוך יצירת מיקומים ברורים לכל פריט, בדרך המבטיחה שהחלל המעוצב ייראה במיטבו בכל עת, לאורך שנים.

אני מייחסת חשיבות רבה גם להתפתחויות בתחום העיצוב ומקפידה להתעדכן במגמות, חומרים  טכנולוגיות חדשניות, המרחיבים את מנעד האפשרויות העיצוביות.

הלקוחות שלי תמיד במרכז – לקוחותיי, האמורים לחיות, לעבוד וליהנות מהחללים שאני מעצבת הם תמיד שותפים מלאים לתהליך. הדיאלוג עמם ומעורבותם מבטיחים יצירת סביבה מעוצבת ונעימה המותאמת להם אישית ומבטאת היטב את הצרכים, האופי והרצונות שלהם

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ronikadesign@gmail.com