דירה 4 חדרים בחולון

צילום: לימור הרצוג אהרוני

גודל הנכס

130 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

דירות קבלן תמיד מאתגרות אותי.
לקחת חלל סטנדרטי/גנרי ולהפוך אותו לבית אישי וייחודי ללקוחות.
זוג בשנות ה-60 לחייהם, שילדיהם עזבו את הקן ומגיעים לבקר עם הנכדים בכל סוף שבוע, ביקשו להפוך את דירת הקבלן אותה רכשו – לבית. היה להם חשוב שיהיה מקום להכיל גם את המשפחה שלהם וגם ליצור אווירה נעימה ורגועה לימים שלהם לבד. הם החליטו להשאיר מאחוריהם את רוב חפציהם ולרכוש את הכל מחדש כך שההלבשה הייתה מכף רגל ועד ראש.

במבנה המקורי של הדירה, המטבח היה מאוד קטן. האתגר היה למצוא מקום איחסון נוסף לכלי האירוח הרבים של המשפחה. המקום שנבחר היה בפינת האוכל ושם עיצבתי ארון איחסון גדול במראה מינימליסטי, מותאם לצרכים ולגודל של החלל.

קירות הבית נצבעו בצבעים שקטים אך דומיננטיים מה שכבר הקנה מראה פחות שגרתי. שולחן האוכל כמו שאר הרהיטים הוזמנו בהזמנה אישית והותאמו לפרופורציות הדירה ולצרכים של הזוג.
לכל החללים הותאמה תאורה טכנית ותאורה אווירתית שמשלבת בין הפונקציונלי לאווירה המבוקשת.

בעיצוב חדר השינה הושם דגש על תכנון של חדר במראה רך ונעים, בשילוב חדר ארונות רחב-ידיים. הקירות נצבעו ליצירת אווירה חמימה יותר.

נעשתה בחירת אמנות משלימה שתדבר לטעמם של בני הבית, ותשתלב באופן מדויק בכל פינה. רכישת טקסטיל מלאה, מווילונות ועד כריות. בסיום התהליך, כל שנותר לזוג הוא לארוז את הדברים החשובים מדירתם הקודמת ולהגיע הביתה.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

בעשור האחרון אני עוסקת בעיצוב פנים ובהלבשת חללים אבל אני בעולמות העיצוב מאז שאני זוכרת את עצמי.
ההכשרה שלי התחילה בלימודי עיצוב פנים, המשיכה בלימודים בבצלאל ועברה דרך לימודי אופנה בפריז ב- Ecole de arts decorative.

הניסיון המקצועי שלי כולל עיצוב תיקים בחברה ישראלית, ניהול עצמאי ב"פבריקה" שם עיצבתי וייצרתי תכשיטים, תיקים ואקססוריז. אני כותבת באקסנט ובלאישה על עיצוב.
את כל מה שאספתי בעולמות האלה אני מביאה איתי לבתים ולחללים שבעליהם מבקשים לעשות שינוי ושדרוג.
במציאות הגנרית בה כולנו חשופים לאותם התכנים, כשאני מעצבת חלל, אני מחפשת להשאיר סממן אישי של לקוחותיי.
זה יכול להיות זכרון, רגש, הומור או מענה לצורך פונקציונלי.

המטרה היא להפוך את החלל שלכם למקום שהוא גם יפה וגם מספר את הסיפור שלכם, כזה שמורכב מהזכרונות והחוויות שאספתם עם השנים כך שבסוף התהליך מתקבל חלל עם נופך אישי מובהק.

 

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

shirihyman1@gmail.com