בית פרטי 7 חדרים בחולון

צילום: דרור קאליש

גודל הנכס

300 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

,

על הפרוייקט

את מרינה ואלכס פגשתי 4 שנים לפני שהם נכנסו לגור בבית שלהם והפכנו חברים לכל החיים. הפרויקטים הכי טובים שלי הם פרויקטים בהם יש חיבור אישי עם הלקוחות. 4 שנים של תכנון עם זמירית לוי שהגישה את ההיתר ושנה ויותר של ביצוע בפועל. חוויה משנה חיים עבורי ועבורם.

כמעצבת פנים אני מעצבת סביבת חיים שלעיתים קרובות איננה בטעם האישי, הפרטי שלי. הבית הזה תוכנן ועוצב כאילו אני מחר עוברת לגור בו. הוקדשו לו אלפי שעות בתכנון כל פרט ופרט. את דוגמת המעקה, את האימוג'י על הדלתות חיפשתי שבועות באינטרנט. פרטי הכיורים בחדר הרחצה במרתף ובשירותי האורחים לא עוצבו כפריט נגרות סטנדרטי אלא עברו עיצוב ותכנון מיוחדים ויוצרו ע"י המסגר. במטבח שולבו 2 ספקים: נגר ומסגר. איתרתי 2 אומניות ישראליות שהיו מוכנות לעצב תחת הנחיות שלי לשילוב התאורה. כמעצבת תאורה הדגש היה איך כל חומר יהיה או משולב תאורה או יואר נכון. כל זה לא היה קורה ללא פרגון אין סופי של הלקוחות, פרויקט משנה חיים להם ולי.

 

העמדה לצילומים לינוי לנדאו – סטודיו לינוי ודרור

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

שרי בר-נע גבעון, מעצבת פנים ויועצת תאורה, מעצבת משרדים, חללי תצוגה ואולמות תצוגה לתאורה, בתי מגורים ומתמחה בדירות קבלן ושינויי דיירים. כאחת ממייסדות "ארגון מתכנני ומעצבי הפנים בישראל" חשובה לי ההתמקצעות והעלאת האיכות של הענף.

היכולת להשפיע על חיי נשים ואנשים ע"י תכנון ועיצוב נכון של הסביבה בה הם גרים ועובדים. זה בעיני תכנון ועיצוב פנים מדויק ונכון. היכולת לשדרג חיים של משפחה בבית שלה ולתת לכל אחת ואחד מבני ובנות המשפחה פינה ותחושה של ביטחון חשובה בעיני מאוד יותר מצו אופנתי כזה או אחר.

לשרי ניסיון של 14 שנים ומאות פרויקטים בעיצוב פנים ובתכנון תאורה למגזר הפרטי והעסקי. בנוסף, כיהנה שרי כמרצה לתאורה וכמנהלת אקדמאית במסלולי לעיצוב פנים באקדמאיות הנחשבות בתחום הכשירה אלפי סטודנטיות וסטודנטים לעיצוב פנים.

לשרי ניסיון רב בתחום והרקע מעולם האקדמיה יחד עם השתתפות בלא מעט תערוכות עיצוב מהגדולות בעולם מציב את שרי כבעלת ידע נרחב בתחומים תכנוניים וטכניים כאחד

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

sgibeon@gmail.com