בית פרטי 6 חדרים בכפר סבא

צילום: אייל תגר

גודל הנכס

250 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

תהליך שיפוץ של בית פרטי בן שלושה מפלסים בכפר-סבא שנרכש ע"י זוג מקסים עם שני ילדים.

התהליך כלל תכנון ועיצוב פנים קומפלקט, הום-סטיילינג מלא וניהול הפרוייקט משלב הרעיון ועד התוצאה. הייתה לי הזכות ללוות אותם ואת הבית מ״רגע אחרי הרכישה״, דרך שיפוץ בן חודשיים, ועד להנחת כל פרט במקומו.

הזוג פנה אלי לאחר שרכשו בית בן 17 שנה, שלא שופץ כמעט מאז בנייתו. הם רצו מצד אחד ״שיפוץ קל״ בעיקר של התשתיות של הבית, ומצד שני היו להם המון חלומות. מכיוון שפנו אלי כחצי שנה לפני קבלת מפתח – יכולנו להתפנות לתכנון רגוע ולהתאים עבורם את הבית בצורה מדוייקת. להכנס לפרטי-פרטים בכל חלל, לתכנן מאסה מכובדת של נגרות custom made, להתלבט בבחירת חומרים ואנשי מקצוע ואפילו לעשות שינויים קטנים של הרגע האחרון.

עיצבנו את הבית בקו מודרני עם נגיעות וינטאג' ועשינו שינויים מבניים שיצרו תחושת מרחב בבית – שהייתה כה חשובה להם. לפלטה השקטה הוספנו נגיעות נועזות יותר בריצופים, בנגרות חדר האמבטיה של הילדים ובחלונות – ומעודנות יותר בריהוט ובאקססוריז שאת חלקם בחרנו יחד ואת האחרים הזמנתי עבורם עצמאית.

 

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

שמי טניה אברמזון, אדריכלית בוגרת אוניברסיטת תל אביב ומעצבת פנים עצמאית מזה כעשור.
לנישה הספציפית של תכנון ועיצוב פנים של נכסים להשקעה הגעתי כשמאחורי נסיון רב של עיצוב, תכנון, ליווי בשיפוץ והלבשה של פרויקטים עצמאיים של בתים ודירות פרטיים בסקאלה רחבה של סטנדרטים.
עם פרויקט ההשבחה הראשון של נכס להשקעה ידעתי שמצאתי את התמהיל המושלם מבחינתי בין עיצוב פנים לערך המוסף: תכנון ועיצוב מוצר כלכלי העובד לטווח הארוך עבור בעליו המשקיעים –
לצד יצירת פתרונות דיור איכותיים, יצירתיים ולעיתים חדשניים לקניה או השכרה עבור האנשים המחפשים כאלו.

אני מציעה תכנון ועיצוב המדוייקים לנתוני ומצב הנכס, לפרופיל הרוכשים או השוכרים הפוטנציאליים שלכם ולתקציב ההשקעה שלכם.
שקלול פרמטרים אלו בתכנון ובעיצוב יכולים לעשות את ההבדל בפרק הזמן בו תוכלו לממש את הדירה או הבית (למכור או להשכיר), במחיר שתוכלו לקבל עבורם – ואפילו באיכות הרוכשים או השוכרים שלכם.

מה כוללים תהליכי הליווי של המושקעת? התהליך דינאמי ומותאם אישית לכם, לנכס ולתכנית העסקית שלכם. הוא יכול לכלול שיפוץ מאפס, שיפוץ חלקי או אפילו רק מתיחת פנים קלה והלבשה (הום סטיילינג).
בין היתר, אשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון שלי בחלוקה חוקית של דירות ובתים.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.