דירה 4 חדרים ביפו

צילום: אורן בירן

גודל הנכס

110 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

זוג צעיר בגילאי ה-30, שגר בדירה שכורה בתל אביב. היא, עורכת תוכן במגזין אינטרנטי והוא, מפיק אירועים שעובד הרבה מהבית .

החלום שלהם היה ליצור בית. בית שהוא רק שלהם ולא עוד דירה שכורה ומתפרקת ויחד עם זאת לא לייצר חלל מתאמץ ומתיימר שהם לא ירגישו בו בנח,  אלא משהו קליל, פרקטי,מפנק  שנתפר לפי המידות שלהם.  שיהיה לכל אחד את המקום שלו ואת המקום של שניהם יחד.

כל קירות הפנים של הבית נהרסו. הדירה חולקה מחדש ומדירה בת 3.5 חדרים הפכה לדירת 4 חדרים ומרפסת כאשר לחדר השינה של ההורים נוספה מקלחת משלהם (במקום שירותי האורחים בחלוקה הישנה) וחדר ארונות.

ספריית הברזל  אהובה עליי במיוחד.     אחד הדברים הראשונים שעלו, כבר בשיחת ההיכרות היה הרצון והצורך בספריה מרכזית. האתגר שנוצר מבחינתי ,היה לייצר את הספריה כ״איבר״ בלתי נפרד מהבית. הבחירה בברזל מגיעה מאהבה גדולה לחומר על כל יתרונותיו אחד מהם בעיני, שהוא לא תופס נפח כחומר. לדוגמא -רוחב הפרופילים שמהם עשויה הספריה הוא 3 ס״מ בלבד. מעבר לזה שברזל נותן

את הקיק התעשייתי והאורבני .

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

הסטודיו הוא "One stop shop"
הכל תחת קורת גג אחת:
ליווי אישי וצמוד החל משלב החלומות דרך תכנון פרטני הכולל תכנון ועיצוב רהיטים בהתאמה אישית ועד לחנוכת הבית.
בסטודיו הכל נעשה מתוך אמונה שהבית צריך לשרת את מי שגר בו ולכן כל תהליך התכנון והעיצוב, מבוסס עליו, על הרצונות והצרכים שלו, על ההרגלים היומיומיים, על האופי. בעצם תופרים חליפה ביתית בדיוק לפי מידות הלקוח.
העבודה נעשית לפי שיטה מובנית ומסודרת של תהליך עבודה ואנשי מקצוע אמינים. הלקוח הוא שותף מלא. אין חוסר וודאות ואין בלבול.
מתוך נסיון וידע העבודה מהירה ויעילה וכך נחסכים ללקוח הרבה כאבי ראש זמן וכסף.

בעלת תואר B.Design מהמכון הטכנולוגי בחולון
ו-IED ברומא,איטליה. חברה בארגון מעצבי הפנים
תפיסה וחוויה של חלל בשבילי,  מגיעה ממקום שהוא הרבה מעבר למקצוע. זו אהבה ותשוקה לעולם העיצוב והאסטתיקה, זו קנאות לפונקציונאליות ופרקטיות והאתגר לשלב נכון ביניהם.
בתחנות השונות שעברתי  בדרך, רכשתי כלים וידע לתכנון ועיצוב פריטי נגרות ואלמנטים מהחומרים השונים לכדי משהו ייחודי .מבחינתי העיצוב הוא טוטאלי ומורכב גם מריהוט אישי וייחודי למקום והכי חשוב למי שנמצא בו.
חשוב לי לקחת אתכם יד ביד .אתם ,שחולמים כבר הרבה זמן על בית אבל לא יודעים מאיפה להתחיל, למי לפנות, כמה כסף להשקיע, איך לתכנן נכון, איך לבחור נכון ועוד כל כך הרבה שאלות שהתשובות אליהן, הן די פשוטות אם עושים זאת נכון ומובנה.
מבטיחה לכם  שהדרך אל הבית הופכת למרתקת מהנה ומרחיבת אופקים.

קרא עוד

קרא פחות

[reviews_area_plugin]

דברו עם המעצב/ת

efrat.m.studio@gmail.com
[reviews_area_plugin]