בית פרטי 6 חדרים בקיבוץ עינת

צילום: איתי בנית

גודל הנכס

150 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

כל אחד הביא איתו חבילה ממש גדולה שלא נאמר ענקית
לכל חבילה הייתה את המורכבות שלה
לכל אחד הייתה משימת הכלה בלתי אפשרית
יחד הם יצרו קן שדפנותיו עשויות תאים גמישים אשר יודעים להשתכפל , להתכווץ, להתרחב ובעיקר להקיף ולעטוף – אחד כזה שיכול להכיל ולתת את כל האהבה שאפשר לתת.
עדיין לא הבנתי איך כל כך הרבה אנשים מרכיבים משפחה אחת ואיך אתן לכל אחד את המקום מפלט שלו
כמו שהמשפחה הזו התאחדה והפכה להיות הדבר הכי מיוחד שיש
כך גם רכיבי הפאזל שלי לאט לאט התחברו והפכו להיות הבית החם הזה
כל סנריו קיבל מקום, כל התרחשות עתידית , שבועית חודשית ושנתית
אני גאה להיות חלק מהתהליך בניית הבית היפה הזה ולא רק כי הוא מעוצב אלא כי הוא מונה בתוכו הרבה חדרים ,כל חדר הוא כמה עולמות שונים וכמו שהקירות נבנו מחדש כדי לתת לכל אחד מקום פיזי, כך גם נבנו דפנות נוספות בלב האנשים המופלאים שבנו אותו לכל ילד מקום משלו.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

נעים להכיר, שמי בר בן ישי,
ברבורית
את הסטודיו שלי הקמתי מתוך אהבה לאנשים ולחללים בהם הם חיים. הבנתי די מהר כמה חלל חם ומזמין מייצר אנרגיות טובות כזה שהלקוחות שלי מיד רוצים לשהות בו.
התואר הראשון שלי כמעצבת מוצר עזר לי לדייק את כל הפרויקטים שלי כמעצבת פנים, הירידה לפרטים בכל אובייקט בחלל, עיצוב מוצרים מותאמים אישית וייחודיים בשוק, ההקשבה לצרכי הלקוח וההבנה העמוקה את חי היום יום שלו, כל אלו משלימים אחד את השני לידי תהליך עמוק ומשמעותי אשר יוצרים פרויקט מיוחד ומדויק.
הסטודיו עוסק בעיצוב פנים ומוצר, משלב התכנון עד לשלב השיפוץ וההלבשה, המטרה שלי היא לייצר תהליך נעים, נוח ונגיש ללקוחות, להקנות להם ביטחון במסע הזה וללוות אותם בכל צעד, החל מתכנון מוקפד, בעלי מקצוע וניהול תקציב נכון לפרויקט, לגרום להם להבין את התמונה ולצרף אותם לחזון שאני רוצה לייצר לחלל שלהם.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.