דירת קבלן 4 חדרים ביהוד

צילום: אורית ארנון

גודל הנכס

125 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

איילת ואופיר הגיעו אלי אחרי שעיצבתי להורים של איילת את המטבח , היה חיבור מיידי כיוון שזו משפחה מיוחדת מאוד וגם סופר אינטליגנטית, כבר מהפגישה הראשונה גלשנו לשיחה ארוכה, כיפית ומצחיקה.
איילת היא עורכת דין מפולפלת ועסוקה ואופיר הוא איש קבע קרבי, שניהם לא מתעניינים בעיצוב ואין להם כל קשר לעולם הזה ולכן כבר במפגש הראשון הן הגדירו שהמושכות יהיו לגמרי אצלי.

איילת הייתה בחודש מתקדם להריון בזמן המעבר ואני כאמא כל כך זוכרת את החודשים האחרונים שלי בהריון כשנכנסתי לקינון חסר שליטה ועל אחת כמה וכמה שחזרתי מבית החולים כל מה שרציתי שהכל יהיה מושלם, הייתי כל כך הורמונלית ושהחדר לא היה כמו דמיינתי זה שיגע אותי. וזו המתנה שרציתי לתת לה- בית מושלם למשפחה החדשה שלה, כזה שכיף לחזור אליו- נעים רך ומחבק.

המעבר היה בתקופה לחוצה ולשניהם לא היה מספיק פנאי לתת לתהליך. המטרה הייתה לנקות להם כמה שיותר רעשים ולתת להם להיכנס לבית חדש שלא יצטרכו לדאוג בו לכלום- רק להכניס את הבגדים לארון וזהו.תהליך העיצוב היה תהליך שהוא חלומה של כל מעצבת, אני קוראת לפרויקט הזה "פרויקט מפתח".

איילת היא עיוורת צבעים ואופיר לא באמת זמין, שניהם התנתקו מהתהליך לגמרי הם לא רצו להתעסק בהחלטות כמעט בכלל ורצו שאממש את הידע והניסיון שלי מבלי להתערב.
הם הגדירו לי תקציב, נתנו לי מפתח ואיחלו לי בהצלחה, בתור התחלה סיכמנו על סגנון מסוים שכולם אוהבים ולאחר מכן יצרתי לוח השראה מפורט הכולל גם ניהול תקציב מדויק.
החלטתי שאת הריהוט הכבד אני ארכוש מאיקאה ואת הפרטים הקטנים אני אקנה מספקים יותר קטנים ומיוחדים וכך נוצר מראה כללי מיוחד, חמים ומלא בסטייל.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

נעים להכיר, שמי בר בן ישי,
ברבורית
את הסטודיו שלי הקמתי מתוך אהבה לאנשים ולחללים בהם הם חיים. הבנתי די מהר כמה חלל חם ומזמין מייצר אנרגיות טובות כזה שהלקוחות שלי מיד רוצים לשהות בו.
התואר הראשון שלי כמעצבת מוצר עזר לי לדייק את כל הפרויקטים שלי כמעצבת פנים, הירידה לפרטים בכל אובייקט בחלל, עיצוב מוצרים מותאמים אישית וייחודיים בשוק, ההקשבה לצרכי הלקוח וההבנה העמוקה את חי היום יום שלו, כל אלו משלימים אחד את השני לידי תהליך עמוק ומשמעותי אשר יוצרים פרויקט מיוחד ומדויק.
הסטודיו עוסק בעיצוב פנים ומוצר, משלב התכנון עד לשלב השיפוץ וההלבשה, המטרה שלי היא לייצר תהליך נעים, נוח ונגיש ללקוחות, להקנות להם ביטחון במסע הזה וללוות אותם בכל צעד, החל מתכנון מוקפד, בעלי מקצוע וניהול תקציב נכון לפרויקט, לגרום להם להבין את התמונה ולצרף אותם לחזון שאני רוצה לייצר לחלל שלהם.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

bar.springa@gmail.com