דירה 3 חדרים בתל אביב

צילום: דנה סטמפלר עשעאל

גודל הנכס

110 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

מי אמר שדירה שכורה לא צריכה להרגיש בית? זהו פרוויקט של דירה שכורה ברוטשילד תל אביב.  החלל המרכזי היה מאתגר ולכן נדרשה מחשבה מדוייקת לגבי תכנון והעמדת הרהיטים בו. יצאנו ליום קניות מרוכז בו קנינו את כל הריהוט. בחרנו בריהוט שיוכל ללוות את הדייירים גם לדירות הבאות. בחדר העבודה נבנה ארון המכיל בתוכו את האהבה הגדולה של דיירי הבית-  מקרר יין. הארון תוכנן כך שניתן יהיה לפצלו לשני חלקים במידה ולא יתאים בדירה הבאה.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אני הילה אריאלי מעצבת ומלבישת בתים.

מאמינה שכל חלל יכול להפוך להיות חלל מעוצב גם בלי לשבור קירות. צבע, טקסטיל ותכנון נכון יעשה פלאים לסלון, לחדרי הילדים, המשחקים וגם של ההורים כמובן. מתמחה גם בתכנון מטבחים- הלב הפועם של הבית!

אני ממש אוהבת עיצוב ועם הולדתה של ביתי הבכורה דניאל הבנתי שזה התחום בו אני רוצה לעסוק. עיצבתי את חדרה באהבה רבה תוך תשומת לב לפרטים הקטנים כך שהכל יתחבר לחדר נעים ונוח. במקביל למדתי במסלול ללימודי עיצוב והום סטיילינג בשנקר ונהניתי מכל רגע מהלימודים, העשייה והסטאג'.

מבחינתי עיצוב הבית הוא מרכיב במתכון לחיים מאושרים. בית נעים שכיף להיות בו, לגדל ילדים, לארח חברים וליצור זיכרונות ורגעים מאושרים.

חשוב לי שבעיצוב הבית הרצונות והצרכים של כל בני הבית יגיעו לידי ביטוי, כך שכולם יהיו מרוצים ולכל אחד תהיה פינה שאליה הוא מתחבר ושנוצרה במיוחד בשבילו.

קרא עוד

קרא פחות

[reviews_area_plugin]

דברו עם המעצב/ת

hilaarielidesign@gmail.com
[reviews_area_plugin]