דירה 4 חדרים בגליל ים

צילום: גדי יוסף

גודל הנכס

100 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

הוא לא רצה שטיח. זהו. אבל הוא הבין לאט לאט שהפרטים האלו, הכאילו קטנים, הם מה שעושים לנו את הבית. אחד הפרויקטים היותר מרגשים. עם חיבור כזה מטורף ישר מהפגישה הראשונה זה היה ברור שהתוצאה לא תהיה פחות ממושלמת. אז מה עשינו? תכננו נגרות לפרטי פרטים כדי לדאוג שאחסון לא יחסר להם. החלפנו את האסלות הרגילות לתלויות. תכננו איפה הכל יעמוד, איך הכל יראה. מה תולים איפה ואיזה קיר ייצבע באיזה צבע. בקיצור ה-כ-ל. הפכנו דירת מחיר למשתכן לדירת חלומות

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אני הילה אריאלי מעצבת ומלבישת בתים.

מאמינה שכל חלל יכול להפוך להיות חלל מעוצב גם בלי לשבור קירות. צבע, טקסטיל ותכנון נכון יעשה פלאים לסלון, לחדרי הילדים, המשחקים וגם של ההורים כמובן. מתמחה גם בתכנון מטבחים- הלב הפועם של הבית!

אני ממש אוהבת עיצוב ועם הולדתה של ביתי הבכורה דניאל הבנתי שזה התחום בו אני רוצה לעסוק. עיצבתי את חדרה באהבה רבה תוך תשומת לב לפרטים הקטנים כך שהכל יתחבר לחדר נעים ונוח. במקביל למדתי במסלול ללימודי עיצוב והום סטיילינג בשנקר ונהניתי מכל רגע מהלימודים, העשייה והסטאג'.

מבחינתי עיצוב הבית הוא מרכיב במתכון לחיים מאושרים. בית נעים שכיף להיות בו, לגדל ילדים, לארח חברים וליצור זיכרונות ורגעים מאושרים.

חשוב לי שבעיצוב הבית הרצונות והצרכים של כל בני הבית יגיעו לידי ביטוי, כך שכולם יהיו מרוצים ולכל אחד תהיה פינה שאליה הוא מתחבר ושנוצרה במיוחד בשבילו.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.