דירה 5 חדרים בכפר סבא

צילום: גדי יוסף

גודל הנכס

120 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

דירת יד שניה בכפר סבא שעברה מהפך חד, בלי לשבור אפילו לא קיר אחד.
החלפנו את חזית המטבח, שינינו לו את הצורה תוך כדי שימוש ביחידות השונות. החלפנו את החיפוי ובמינימום יצרנו לו מראה נקי ורענן.

את המקלחות עם חיפויי הקירות המיושנים החלפנו בחיפוי חדש, יפה ומעודכן. הדבקנו ריצוף, החלפנו את הפרקט בחדרים,תלינו וילונות, הוספנו ארונות והרבה! יצרנו נישות פתיחת בארונות חדרי הילדים לאחסון מרבי וגם להוספת חפצי נוי שיתנו אווירה.
את חדר ההורים לא שכחנו והבאנו מיטה חדשה, שידות ועם צבע וטקסטיל השלמנו את העבודה לחדר החלומות.
בנוסף, יצרנו חדר עבודה נעים ומזמין .
זה היה תהליך כיפי במיוחד עם לקוחות מיוחדים במינם ❤️

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אני הילה אריאלי מעצבת ומלבישת בתים.

מאמינה שכל חלל יכול להפוך להיות חלל מעוצב גם בלי לשבור קירות. צבע, טקסטיל ותכנון נכון יעשה פלאים לסלון, לחדרי הילדים, המשחקים וגם של ההורים כמובן. מתמחה גם בתכנון מטבחים- הלב הפועם של הבית!

אני ממש אוהבת עיצוב ועם הולדתה של ביתי הבכורה דניאל הבנתי שזה התחום בו אני רוצה לעסוק. עיצבתי את חדרה באהבה רבה תוך תשומת לב לפרטים הקטנים כך שהכל יתחבר לחדר נעים ונוח. במקביל למדתי במסלול ללימודי עיצוב והום סטיילינג בשנקר ונהניתי מכל רגע מהלימודים, העשייה והסטאג'.

מבחינתי עיצוב הבית הוא מרכיב במתכון לחיים מאושרים. בית נעים שכיף להיות בו, לגדל ילדים, לארח חברים וליצור זיכרונות ורגעים מאושרים.

חשוב לי שבעיצוב הבית הרצונות והצרכים של כל בני הבית יגיעו לידי ביטוי, כך שכולם יהיו מרוצים ולכל אחד תהיה פינה שאליה הוא מתחבר ושנוצרה במיוחד בשבילו.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

hilaarielidesign@gmail.com