דירה 5 חדרים בפתח תקווה

צילום: גדי יוסף

גודל הנכס

140 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

מדובר על דירת קבלן סטנדרטית. הלקוחות פנוי אלי לאחר שעשו את השינויים מול הקבלן. יחד, הבנו את הצרכים, החלומות הגדולים ויצאנו לדרך. משפחה מהממת עם שלושה ילדים. יצרנו חלל משותף מאוד גדול ומרווח. את הטלוייזיה מיקמנו כחלק מהמטבח ובכך הגדלנו בעצם את כל האזור. המטבח ענק ויש בו המון מקומות אחסון ומשטחי עובדה רבים. בחרנו בצבע שחור ודרמטי שמן הסתם התייחסנו אליו בכל הבחירות של החלל המשותף. הצלחנו לייר המון אחסון, גם בחדרים וגם במסדרון, בנכיסה לבית וכמובן במטבח. לכל ילד יש חדר שמייצג אותו ויכול לגדול איתו קדימה.למקלחות בחרנו ארונות שישלימו את המראה לפי הריצופים הנבחרים.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אני הילה אריאלי מעצבת ומלבישת בתים.

מאמינה שכל חלל יכול להפוך להיות חלל מעוצב גם בלי לשבור קירות. צבע, טקסטיל ותכנון נכון יעשה פלאים לסלון, לחדרי הילדים, המשחקים וגם של ההורים כמובן. מתמחה גם בתכנון מטבחים- הלב הפועם של הבית!

אני ממש אוהבת עיצוב ועם הולדתה של ביתי הבכורה דניאל הבנתי שזה התחום בו אני רוצה לעסוק. עיצבתי את חדרה באהבה רבה תוך תשומת לב לפרטים הקטנים כך שהכל יתחבר לחדר נעים ונוח. במקביל למדתי במסלול ללימודי עיצוב והום סטיילינג בשנקר ונהניתי מכל רגע מהלימודים, העשייה והסטאג'.

מבחינתי עיצוב הבית הוא מרכיב במתכון לחיים מאושרים. בית נעים שכיף להיות בו, לגדל ילדים, לארח חברים וליצור זיכרונות ורגעים מאושרים.

חשוב לי שבעיצוב הבית הרצונות והצרכים של כל בני הבית יגיעו לידי ביטוי, כך שכולם יהיו מרוצים ולכל אחד תהיה פינה שאליה הוא מתחבר ושנוצרה במיוחד בשבילו.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.