דירה 5 חדרים בנתניה

צילום: אורית ארנון

גודל הנכס

120 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

אני קוראת להם המשפחה הצבעונית.

הם פנו אלי לפני קבלת המפתח מהקבלן אבל שכבר לא ניתן היה לעשות שינויים. אז נכנסנו לשיפוצון קטנטן אחרי מסירת הדירה. החלפנו אריחים במקלחת הורים, שינינו מיקומים בסלון בין פינת אוכל וטלוויזיה כדי שהחלל יתאים להם בצורה הטובה ביותר.

הם ממש אוהבים צבע, העבודה שלי היתה לגרום לכל הצבעים להשתלב יחד.

בנינו לוחות השראה כדי להבין את הכיוון אליו הולכים בגל חלל, חלק גדול מהריהוט עבר יחד איתם ושילבנו אותו עם ריהוט משלים שייתן מראה רענן יותר. תכננו יחד פריטי נגרות שנותנים לבית אופי מיוחד, קליל וצבעוני.

אני חושבת שיצא מושלם.

הם גם חושבים ככה:)

מאושרת שבחרו בי ללכת איתם בדרך הזאת ויחד הגענו לתוצאה שהם כל כך מרוצים ממנה ומרגישים בה בית.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אני הילה אריאלי מעצבת ומלבישת בתים.

מאמינה שכל חלל יכול להפוך להיות חלל מעוצב גם בלי לשבור קירות. צבע, טקסטיל ותכנון נכון יעשה פלאים לסלון, לחדרי הילדים, המשחקים וגם של ההורים כמובן. מתמחה גם בתכנון מטבחים- הלב הפועם של הבית!

אני ממש אוהבת עיצוב ועם הולדתה של ביתי הבכורה דניאל הבנתי שזה התחום בו אני רוצה לעסוק. עיצבתי את חדרה באהבה רבה תוך תשומת לב לפרטים הקטנים כך שהכל יתחבר לחדר נעים ונוח. במקביל למדתי במסלול ללימודי עיצוב והום סטיילינג בשנקר ונהניתי מכל רגע מהלימודים, העשייה והסטאג'.

מבחינתי עיצוב הבית הוא מרכיב במתכון לחיים מאושרים. בית נעים שכיף להיות בו, לגדל ילדים, לארח חברים וליצור זיכרונות ורגעים מאושרים.

חשוב לי שבעיצוב הבית הרצונות והצרכים של כל בני הבית יגיעו לידי ביטוי, כך שכולם יהיו מרוצים ולכל אחד תהיה פינה שאליה הוא מתחבר ושנוצרה במיוחד בשבילו.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.