פנטהאוז 5 חדרים בפתח תקווה

צילום: דנה סטמפלר עשהאל

גודל הנכס

165 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

עיצוב מיני פנטהוז בשכונת אם המושבות.
דירת קבלן בת 6 חדרים שהוסבה לדירה 5 חדרים וזאת בכדי להגדיל משמעותית את סוויטת ההורים וליצור חדר ארונות ב – open space, במקום חדר ילדים נוסף.
מקלחת ושירותים ההורים שודרגו גם הם והוכפלו בגודלם ע"י ביטול חדר ארונות וחיבור למקלחת המקורית.

מדובר על דירה בחוזה שכירות ארוך טווח עבור משפחה בת 5 נפשות.
כחלק מתהליך הלבשת הדירה, תוכנן אי גדול ופונקציונאלי במטבח, רצפת החדרים חופתה בפרקט, הותאמו גופי תאורה, ארונות קיר וריהוט מותאם לכלל חללי הדירה.
באמצעות שימוש בפלטות צבעים מדוייקות ודבקות בסגנון העיצובי המוביל, הושגה דירה בעלת מראה נקי ומדוייק, ועם זאת רגוע, מפנק, חם ומשפחתי.
השילוב בין עץ, בטון, ברזל שחור ולצידם צבעים רעננים של ירוק וכחול יצרו ביחד הרמוניה נעימה, כזו שלא משתלטת אבל לגמרי נוכחת ומשמעותית.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

נעים מאוד, שמי הילה גדעוני, סטייליסטית לעיצוב והלבשת הבית, נשואה ואמא לשלוש בנות ומתגוררת במושב סלעית.
עוד בהיותי ילדה אהבתי מאוד עיצוב. בורכתי ברגישות ויזואלית שכזו שהובילה אותי תמיד להתבונן מסביבי ולוודא שהסביבה שבה אני חייה מעוצבת, הרמונית ובעיקר מדוייקת לי ולמשפחתי.

עוד אני יכולה להעיד על עצמי שאני מחוברת לאנשים. תמיד ידעתי שעליי לעסוק במקצוע בעל השפעה על אנשים, כזה שמצריך היכורויות, מערכות יחסים, שיתוף פעולה והדדיות.
מכאן היה לי ברור שעליי לחבר בין שני התחומים – אהבתי לעיצוב ולאנשים, ולהפוך זאת לעיסוק היומיומי שלי.
לאחר הסבה מקצועית מבורכת, לימודים מקצועיים, חקר והעמקה – הגשמתי את ייעודי!
כיום אני מעצבת בתים. בתים של אנשים.

אני מאמינה שבית הוא הרבה מעבר למבנה. כדי שחלל שבו חיים יהפוך לבית אמיתי, הוא חייב להיות מחובר למי שגר בו, להיות מותאם לאורח החיים והדינאמיקה המשפחתית, להביא לידי ביטוי את הייחודיות של המשפחה וכך להפוך להיות המקום בו אפשר להרגיש הכי נוח בעולם.

בעיניי תהליך העבודה והדרך להגשמת החלום חשובים לא פחות מהתוצאה ולכן אני מקפידה על שיח פתוח, זמינות ונגישות לאורך כל הדרך – עד ליצירת בית ייחודי ונעים, כזה שמותאם בדיוק עבורכם.

מזמינה אתכם להתרשם מעבודותיי, לקרוא המלצות וליצור קשר.
אשמח להכיר ולשמוע מהו החלום שלכם, וביחד להגשים!

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

hila@design-yl.com