פנטהאוס 6 חדרים בשוהם

צילום: אבי קבלו

גודל הנכס

150 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

הלקוח הוא אח של גיסתי, רכש דירת פנטהאוז במחיר למשתכן בשוהם. הדרישה הייתה למראה מודרני ויוקרתי, שיהיה מקום ייעודי לכל דבר כדי שהבית יישאר מסודר גם כשלא מסדרים אותו. הדירה בנויה מיחידת הורים עם שירותים מקלחת ממש בכניסה לדירה, שירותי אורחים, מטבח סלון ויחידת מתבגר עם כניסה דרך הסלון, מסדרון מעבר לחדרים ועוד 3 חדרי שינה וחדר רחצה כללי.
על מנץ למקסם את החלל הציבורי החלטנו להסתיר את דלת המעבר ליחידת המתבגר עם דלת נסתרת כחלק מנגרות קיר הטלויזיה שמכילה אחסון בשפע.
את המטבח החלטנו להשאיר פתוח על מנת לנצל את כל החלל המוגבל שהיה ברשותינו שם ןהלכנו על גוון ירוק משגע בשילוב אלון מובלן שמופיע גם בסלון.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

קוראים לי חגית ועיצוב הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלי.

מגיל צעיר אני זוכרת שהייתי הופכת לאימא שלי את כל הבית אחרי כל שטיפה 🙂 ומזיזה לה דברים ממקום למקום, שלא לדבר על לזרוק דברים חס וחלילה!
עד היום היא מזכירה לי את הספרייה הגדולה והיפה שפירקתי לה והפכתי לשולחן עבודה כשהיא לא הייתה בבית…
עיצוב זה מה שאני הכי אוהבת לעשות

אני באמת מאמינה שעיצוב נכון של בית עושה את כל ההבדל בתחושה שאנו מרגישים כאשר אנו נכנסים אליו.

העיצוב משדר הרבה יותר מיופי, הוא מכיל את האהבות שלנו, התחביבים שלנו, העבר שלנו, הוא מספר עלינו סיפור, ולמעשה מעיצוב של בית אפשר ללמוד המון על האנשים שגרים בו.
אני פה כדי לעזור לכם לספר את הסיפור שלכם, לעזור לכם לבטא את עצמכם, את האהבות שלכם, התשוקות, החלומות והרצונות שלכם תוך התחשבות בפונקציונאליות, פרוגרמה וכמובן תקציב.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.