דירה 5.5 חדרים בפרדס חנה

צילום: בן מישל

גודל הנכס

110 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

על הפרוייקט

בעלי הדירה הם זוג צעיר וחמוד שנישא ממש במהלך תהליך השיפוץ עצמו.
בני הזוג רכשו את הדירה מהקבלן בסיום הבניה כשהיא בנויה ומרוצפת, אך ללא מטבח. מכיוון שהתקציב היה מוגבל, השארתי את כל הריצופים והחיפויים המקוריים, וטיפלתי בחללים השונים בפרטי נגרות וטקסטיל שהקפיצו את המראה הכללי.
עקב האכילס של הדירה היה החלל הציבורי הלא גדול ובמיוחד אזור המטבח שתחום במעין נישה בשטח מאוד מוגבל.
התאמתי ותכננתי מחדש את המטבח כך שיענה על צרכי הלקוחות וגם יהיה המוקד העיצובי של הדירה.
תכננתי קיר אחסון גבוה שמסתיר בתוכו גם את ארון החשמל והתקשורת הסמוכים לכניסה לדירה. את חלון המטבח הפכנו לדלת בלגית שמאפשרת יציאה החוצה למרפסת הענקית שמכילה מטבח חוץ ופינת ישיבה. בכדי לייצר עוד אחסון משמעותי בחלל הדירה הזזתי את הקיר הגובל בין פינת האוכל למחסן וייצרתי נישה עמוקה שמכילה המון אחסון.
את דלפק המטבח חיפיתי בפורניר מחורץ שממשיך ומחפה את קיר הספה ונותן מראה ייחודי ומעצים את הנראות של המטבח.
בכל חלל הדירה נעשו שינויים בחשמל ובתאורה. את פינת קיר חדר העבודה המקביל לסלון שברתי ע"מ לייצר מבטים ארוכים לכיוון החלל הציבורי הלא מאוד גדול. התקבל אפקט מרשים מאוד ותחושה של חלל מרווח פי כמה.
בחדר בשינה תוכנן קיר נגרות משמעותי שמכיל אחסון וגם נישה לטלוויזיה.
כמו כן תכננתי מפרט נגרות כולל לכל החללים ובחירות למערך הריהוט, ריהוט משלים טקסטיל, אבזור וסטיילינג מלא.
מוזמנים להתרשם ולחלום חלומות. הכל אפשרי, בכל דירה.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אנחנו סטודיו מקצועי לתכנון ועיצוב פנים.
אנו מעניקים ליווי אישי וצמוד החל משלב החלומות דרך תכנון מדויק של החללים, עיצוב רהיטים בהתאמה אישית ועד הלבשת הבית בטקסטיל ודקורציה.
אני מביא אתי ניסיון וידע רב בפרטים, בהתייחסות למרכיבים אנושיים שהופכים חלל לפונקציונאלי וכזה שמעניק תועלת עבור הדיירים החיים בו.
העבודה נעשית לפי שיטה מובנית ומסודרת של תהליך עבודה. הלקוח הוא שותף מלא. אין חוסר וודאות ואין בלבול. הבית צריך לשרת את מי שגר בו ולכן כל תהליך התכנון והעיצוב, מבוסס על הלקוח, על הרצונות והצרכים שלו, על ההרגלים היומיומיים ועל האופי שלו.
בניגוד למקובל בתחום, שיטת התכנון שלנו מבוססת על הדמיות תלת-מימד ולא רק על תכניות דו-ממדיות כך שתקבלו תחושה של החלל בתצורתו הסופית כבר בשלב התחלתי של התכנון.
תנו לי לקחת אתכם יד ביד. אתם שחולמים על בית. נבטיח לכם שהדרך תהפוך למהנה.
מי אני:
טוביה פנפיל, נשוי ואב לשלושה, חי ונושם עיצוב.
הזיקה כלפי בניה ועיצוב חללים התחילה אצלי בגיל ילדות כשהורי תכננו ובנו בית בליווי אדריכל ומעצב, אז טעמתי לראשונה מהתהליך שבתור ילד ריתק אותי.
את חיי המקצועיים התחלתי בעולם ההי-טק שם רכשתי כלים מקצועיים שמשמשים אותי בעבודתי עד היום. לאחר כעשור ועם הולדת בני הבכור גמלה בליבי החלטה להגשים את עצמי ולעשות שינוי לתחום העיצוב שתמיד ריחף אצלי ברקע. מה שהוביל אותי ללימודי עיצוב הפנים ולהקמת משרד עצמאי זה שתים עשרה שנה.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.