דירת קבלן 5 חדרים ברחובות

צילום: מאור מויאל

גודל הנכס

130 מ"ר

סגנון העיצוב

מיקום

על הפרוייקט

בני זוג בשנות ה-30 לחייהם מהעיר רחובות, רכשו דירת קבלן שהייתה מושכרת למשך שנה לאחר תום הבניה. לעיצוב הדירה הם פנו אלי. בעלת הבית ביקשה בית מעניין וייחודי, שישאיר רושם על המבקרים ויחד עם זאת יהיה  נעים לעין, הרמוני, והכי חשוב למישהי שהיא חולת ניקיון  – שיהיה פרקטי 🙂

במקור קיבלו הדיירים את מטבח הקבלן שהיה קטן ודל במשטחי עבודה ואחסון, המטבח הוחלף במטבח מפנק (סמל) על שטח כפול מהמקורי. צלע אחת כוללת את הארונות הגבוהים ונישה פתוחה למכונת קפה, במרכז החלל תוכנן אי עבודה חלומי שאורכו ארבעה מטרים. האי מורכב מבסיס ובו שפע של ארונות אחסון ומגירות כשמעליו משטח עבודה רחב ידיים בצבע לבן עם גידים אפורים (פרביטל) עם כיור בנוי מאבן קוורץ. בצמוד לאי יש ארבעה כיסאות בר שחורים ומעליו תלוי פס לד שחור שממנו יורדות מנורות זהב (דורי קמחי).

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

אנחנו סטודיו מקצועי לתכנון ועיצוב פנים.
אנו מעניקים ליווי אישי וצמוד החל משלב החלומות דרך תכנון מדויק של החללים, עיצוב רהיטים בהתאמה אישית ועד הלבשת הבית בטקסטיל ודקורציה.
אני מביא אתי ניסיון וידע רב בפרטים, בהתייחסות למרכיבים אנושיים שהופכים חלל לפונקציונאלי וכזה שמעניק תועלת עבור הדיירים החיים בו.
העבודה נעשית לפי שיטה מובנית ומסודרת של תהליך עבודה. הלקוח הוא שותף מלא. אין חוסר וודאות ואין בלבול. הבית צריך לשרת את מי שגר בו ולכן כל תהליך התכנון והעיצוב, מבוסס על הלקוח, על הרצונות והצרכים שלו, על ההרגלים היומיומיים ועל האופי שלו.
בניגוד למקובל בתחום, שיטת התכנון שלנו מבוססת על הדמיות תלת-מימד ולא רק על תכניות דו-ממדיות כך שתקבלו תחושה של החלל בתצורתו הסופית כבר בשלב התחלתי של התכנון.
תנו לי לקחת אתכם יד ביד. אתם שחולמים על בית. נבטיח לכם שהדרך תהפוך למהנה.
מי אני:
טוביה פנפיל, נשוי ואב לשלושה, חי ונושם עיצוב.
הזיקה כלפי בניה ועיצוב חללים התחילה אצלי בגיל ילדות כשהורי תכננו ובנו בית בליווי אדריכל ומעצב, אז טעמתי לראשונה מהתהליך שבתור ילד ריתק אותי.
את חיי המקצועיים התחלתי בעולם ההי-טק שם רכשתי כלים מקצועיים שמשמשים אותי בעבודתי עד היום. לאחר כעשור ועם הולדת בני הבכור גמלה בליבי החלטה להגשים את עצמי ולעשות שינוי לתחום העיצוב שתמיד ריחף אצלי ברקע. מה שהוביל אותי ללימודי עיצוב הפנים ולהקמת משרד עצמאי זה שתים עשרה שנה.

קרא עוד

קרא פחות