דירה 3 חדרים בתל אביב

צילום: אייל תגר

גודל הנכס

90 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

בדירה תל אביבית שכורה שהייתה שייכת לזוג צעיר, אמנותי ומקסים שהיה לקראת לידת בנם הראשון – הוגדר הפרויקט באופן הבא: "אנחנו רוצים בית צבעוני, אמנותי. בית כיפי וקצת משוגע. ו… אנחנו רוצים שהמהפך יקרה תוך שבועיים-שלושה ובתקציב מינימלי".

למה כ"כ מהר? עד הלידה היה זמן. הסיבה הייתה כי חתול חדש עמד להצטרף לבית… וכן, חלק ניכר מהתכנון הסתובב סביבו. משימה מאתגרת, אך בהחלט אפשרית. ככה זה כשהלקוח שלך הוא חתול.

התהליך כלל גיוון קירות בדירה הישנה, החלפת דלתות וחזיתות ארון – ומעבר לכך הלבשה יצירתית של הבית: החלפת גופי התאורה, חלק מפריטי הריהוט, חידוש ריהוט ישן ומקרר בצבע, בחירת אקססוריז ושילוב הקיימים ואפילו הרכבת ספריה מארגזי אחסון שמצאנו.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

שמי טניה אברמזון, אדריכלית בוגרת אוניברסיטת תל אביב ומעצבת פנים עצמאית מזה כעשור.
לנישה הספציפית של תכנון ועיצוב פנים של נכסים להשקעה הגעתי כשמאחורי נסיון רב של עיצוב, תכנון, ליווי בשיפוץ והלבשה של פרויקטים עצמאיים של בתים ודירות פרטיים בסקאלה רחבה של סטנדרטים.
עם פרויקט ההשבחה הראשון של נכס להשקעה ידעתי שמצאתי את התמהיל המושלם מבחינתי בין עיצוב פנים לערך המוסף: תכנון ועיצוב מוצר כלכלי העובד לטווח הארוך עבור בעליו המשקיעים –
לצד יצירת פתרונות דיור איכותיים, יצירתיים ולעיתים חדשניים לקניה או השכרה עבור האנשים המחפשים כאלו.

אני מציעה תכנון ועיצוב המדוייקים לנתוני ומצב הנכס, לפרופיל הרוכשים או השוכרים הפוטנציאליים שלכם ולתקציב ההשקעה שלכם.
שקלול פרמטרים אלו בתכנון ובעיצוב יכולים לעשות את ההבדל בפרק הזמן בו תוכלו לממש את הדירה או הבית (למכור או להשכיר), במחיר שתוכלו לקבל עבורם – ואפילו באיכות הרוכשים או השוכרים שלכם.

מה כוללים תהליכי הליווי של המושקעת? התהליך דינאמי ומותאם אישית לכם, לנכס ולתכנית העסקית שלכם. הוא יכול לכלול שיפוץ מאפס, שיפוץ חלקי או אפילו רק מתיחת פנים קלה והלבשה (הום סטיילינג).
בין היתר, אשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון שלי בחלוקה חוקית של דירות ובתים.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.