דירה 4 חדרים בהרצליה

צילום: אייל תגר

גודל הנכס

90 מ"ר

סגנון העיצוב

,

מיקום

סוג הפרוייקט

על הפרוייקט

הדירה נרכשה כנכס להשקעה, והושכרה במשך שנתיים לשותפים. בעל הדירה הזמין אותי על מנת לשדרג את הדירה שהוזנחה בשנים אלו כדי להעמיד אותה למכירה (סטייג׳ינג).

בשל הרצון לחסוך בהוצאות ובזמן ובו בזמן לייצר "בית" של ממש – בחרנו לעשות שיפוץ קוסמטי דוגמת גיוון קירות ודלתות פנים, בנוסף להום-סטיילינג מלא לחלל הציבורי ולחדר השינה – מתוך מחשבה כי עד המכירה תוכל לשמש למגורי בנו ובו בזמן למשוך קונים פוטנציאליים.

החלטנו ללכת על סגנון צעיר וסקנדינבי, ובחרנו בפלטת גוונים שקטה ומונוכרומטית שרבים יוכלו להתחבר אליה. השדרוג ארך שבועות ספורים בלבד אשר בסופם הנחנו באהבה כל דבר במקומו, צילמנו ושלחנו את הדירה למכירה.

קרא עוד

קרא פחות

על המעצב\ת

שמי טניה אברמזון, אדריכלית בוגרת אוניברסיטת תל אביב ומעצבת פנים עצמאית מזה כעשור.
לנישה הספציפית של תכנון ועיצוב פנים של נכסים להשקעה הגעתי כשמאחורי נסיון רב של עיצוב, תכנון, ליווי בשיפוץ והלבשה של פרויקטים עצמאיים של בתים ודירות פרטיים בסקאלה רחבה של סטנדרטים.
עם פרויקט ההשבחה הראשון של נכס להשקעה ידעתי שמצאתי את התמהיל המושלם מבחינתי בין עיצוב פנים לערך המוסף: תכנון ועיצוב מוצר כלכלי העובד לטווח הארוך עבור בעליו המשקיעים –
לצד יצירת פתרונות דיור איכותיים, יצירתיים ולעיתים חדשניים לקניה או השכרה עבור האנשים המחפשים כאלו.

אני מציעה תכנון ועיצוב המדוייקים לנתוני ומצב הנכס, לפרופיל הרוכשים או השוכרים הפוטנציאליים שלכם ולתקציב ההשקעה שלכם.
שקלול פרמטרים אלו בתכנון ובעיצוב יכולים לעשות את ההבדל בפרק הזמן בו תוכלו לממש את הדירה או הבית (למכור או להשכיר), במחיר שתוכלו לקבל עבורם – ואפילו באיכות הרוכשים או השוכרים שלכם.

מה כוללים תהליכי הליווי של המושקעת? התהליך דינאמי ומותאם אישית לכם, לנכס ולתכנית העסקית שלכם. הוא יכול לכלול שיפוץ מאפס, שיפוץ חלקי או אפילו רק מתיחת פנים קלה והלבשה (הום סטיילינג).
בין היתר, אשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון שלי בחלוקה חוקית של דירות ובתים.

קרא עוד

קרא פחות

דברו עם המעצב/ת

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.